Ostatni mecz roku
Reklama:

Bukata, Szmatuła i Mak po meczu z Lechem

Po ostatnim gwizdku piłkarze Piasta żałowali, że nie udało im się wygrać.

– Myślę, że mogliśmy zrobić dużo więcej i ograć Lecha. Nie jesteśmy zadowoleni z jednego punktu. Brakuje nam ich i bardzo są nam potrzebne. – powiedział Martin Bukata.

– Lech miał więcej sytuacji niż Piast i to też jest trochę z naszej winy, bo ustawiliśmy się defensywnie. Chcieliśmy obronić się i strzelić z kontry. Nasza gra opierała się na ,,Papenie”, który jednak później ucierpiał i został przez Lecha wyłączony w końcówce. Patrząc z boku boiska widać było dominację Lecha. To nie jest mecz po którym możemy być zadowoleni z naszej gry. Punkt daje nam tylko to, że podtrzymuje naszą serię bez porażki. Jest on dla nas bardzo cenny i szanujemy go. – przyznał Mateusz Mak.

– Walczyliśmy o pełną pulę, ale Lech to bardzo dobry zespół. Przynajmniej defesywa wygrała, kończąc mecz na zero. To może cieszyć. Każdy na boisku harował. Oby tak dalej. Myślę, że w kolejnych meczach przyjdą zwycięstwa. Oczywiście żadne spotkanie nie będzie łatwe. Przyjedzie tu Legia, ale Sandecja pokazała, że każdy może w starciu z nimi zdobyć punkty. Teraz pozostało nam tylko trenować. – stwierdził Jakub Szmatuła.

Powiązane:

Jakub SzmatułaLech PoznańMartin BukataMateusz Makwypowiedzi pomeczowe

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Korona
Korona
1
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Jagiellonia
Jagiellonia
?
Grudzień
1. MIKE84 18
2. Borys 17
3. Bombel_89 15
4. dvlii 15
5. konieczko18 15
6. bucus77 12
7. Mucha 11
8. Dawidd2-d1 10
9. danielo39 9
10. ZABA1975 9