Reklama:

,,Anglik” przed Termaliką

Wszyscy przy Okrzei liczą, że w ostatniej kolejce rundy zasadniczej Niebiesko-Czerwoni wywalczą komplet punktów.

Przerwa na mecze reprezentacji Polski z Nigerią i Koreą wytrąciła podopiecznych Waldemara Fonralika z dobrej dyspozycji. Najpierw ponieśli porażkę w sparingu z Wisłą Kraków, a potem w Ekstraklasie dali się pokonać płocczanom. Wydaje się też, że po wysokim zwycięstwie nad Sandecją gracze ,,Piastunek” zapomnieli jak się strzela, bo dodając towarzyski pojedynek z ,,Białą Gwiazdą” od trzech spotkań nie zdołali umieścić futbolówki w siatce. W gliwickim klubie zdają sobie sprawę, że tak dalej nie może być. – Mało strzelamy bramek. Musimy wyjść z optymistycznym nastawieniem i wygrać. Do tego potrzebne są gole, bo remisami ligę trudno będzie utrzymać. – podkreślił Karol Angielski.

Młoda armata Niebiesko-Czerwonych zapowiada również, że przeciwko ,,Słonikom” zobaczymy znacznie lepszą grę naszych piłkarzy. – Analizowaliśmy to spotkanie, trener pokazał nam, co trzeba poprawić. Zagramy w sobotę bardziej ofensywnie i myślę, że gole przyjdą. Będzie dobrze. Nie denerwujemy się, jesteśmy zmobilizowani. Mamy mocny zespół. – zapewnia 22-letni napastnik.

Szkoleniowiec gliwiczan także mocno wierzy w odblokowanie się snajperów Piasta już w starciu z niecieczanami. – Na pewno stać nas na lepsza grę, niż w Płocku. – powiedział Waldemar Fornalik.

Źródło: Onet

Powiązane:

Karol AngielskiTermalica Bruk-Bet Niecieczawywiad

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7