Badia: Nie jest tak źle, jak wygląda

Gerard Badia w spotkaniu z Cracovią musiał przedwcześnie opuścić murawę z powodu kontuzji kolana, ale ulubieniec gliwickich kibiców po ostatnim gwizdku uspokajał wszystkich, co do swojego stanu zdrowia.

Pierwszy mecz w sezonie 2017/2018 dla nowego kapitana Piasta zaczął się całkiem dobrze, bo w 14 minucie udało mu się strzelić bramkę na 1:1, ale kilka minut później przydarzyła mu się pechowa sytuacja.

Boisko przed meczem nie zostało nawodnione i skręciłem sobie nogę. Trochę boli mnie kolano. – mówił Gerard Badia, który niestety z tej przyczyny zakończył swój występ w Krakowie po niecałej pół godzinie gry. Hiszpańskiego zawodnika Niebiesko-Czerwonych w pomeczowym wywiadzie zapytano również kiedy mniej więcej wróci na boisko.

Nie mogę powiedzieć ile czasu mi to zajmie. Za dwa dni będę miał badania i musimy poczekać na wyniki, jednak nie jest tak źle, jak wygląda. W następnym tygodniu na pewno nie zagram. Myślę, że więzadła są w porządku. Pozostało tylko czekać na wyniki badań.