Reklama:

Barisić o kibicach i napastnikach

Josip Barisić odpowiedział na liczne komentarze kibiców, którzy chcą aby Piast ściągnął do siebie nowego napastnika. Oprócz tego podopieczny Dariusza Wdowczyka ma też wiadomość do kibiców.

W ostatnim czasie wiele osób na portalach społecznościowych domaga się  od działaczy Piasta sprowadzenie jeszcze jednego, nowego napastnika, choć w kadrze gliwiczan jest już ich aż pięciu. Jeden z nich zapewnia, że on oraz jego koledzy grający na tej samej pozycji są też w stanie strzelać bramki i nie powinno się nikogo skreślać już na początku sezonu. – Mamy dobrych zawodników na tej pozycji. Jest Michal Papadopulos, który zdobył już dwa gole. Maciek Jankowski pokazał w tamtym sezonie, że też potrafi strzelać bramki. Do tego są jeszcze młodzi napastnicy, czyli Karol Angielski i Łukasz Krakowczyk. Uważam, że nie potrzebujemy nikogo więcej, ale decyzja o ewentualnych wzmocnieniach nie należy do nas. – mówił Josip Barisić.

Chorwacki napastnik Niebiesko-Czerwonych w wywiadzie dla oficjalnej witryny gliwickiego klubu miał też kilka zdań do kibiców, zwłaszcza do tych którzy wspierali piłkarzy Piasta w Warszawie, Poznaniu czy Mielcu. – Cieszę się, że mamy takich kibiców, którzy nas wspierają i jeżdżą z nami na każdy mecz. Bardzo tego potrzebujemy… Mam nadzieję, że się odwdzięczymy i damy im powody do radości, bo na to zasługują. Fani są z nami zawsze i dziękujemy im za to. W tym momencie nie jest łatwo być kibicem Piasta, ale dajemy z siebie wszystko i wiem, że niedługo zaczniemy punktować oraz ruszymy w górę tabeli. – powiedział ,,Józek”, który liczy na wsparcie kibiców w spotkaniu z Koroną u siebie oraz w następna sobotę podczas wyjazdowego meczu z Jagiellonią.

Powiązane:

Josip Barisickibicenapastnikwywiad

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7