Reklama:

Bukata: Liczę na występ od pierwszej minuty

Słowacki zawodnik gliwiczan po wyleczeniu kontuzji pali się do gry i chce jak najszybciej wrócić do podstawowej jedenastki ,,Piastunek”.

Martin Bukata z powodu problemów zdrowotnych dopiero w ubiegłą sobotę przeciwko Termalice zanotował swój pierwszy mecz w tym roku, ale nie może go zaliczyć do udanych. – Trzeba grać do końca, a w ostatnim pojedynku z Niecieczą nie zrobiliśmy tego i zostaliśmy skarceni golem Gutkovskisa. W drugiej połowie zaprezentowaliśmy się naprawdę źle, bo przestaliśmy właściwie grać. Cofnęliśmy się do tyłu, oczekiwaliśmy dalszego rozwoju wypadków i to był nasz największy błąd. Musimy być bardzo skoncentrowani w tej dodatkowej rundzie i zapewnić sobie to utrzymanie jak najszybciej. – powiedział ,,Buki”.

24-letni pomocnik Niebiesko-Czerwonych pojedynek z ,,Słonikami” zaczynał na ławce rezerwowych. W jutrzejszym spotkaniu chciałby zagrać od samego początku. – Jestem już zdrowy. Niemniej jest mi przykro, że przez dłuższy czas musiałem pauzować. Teraz tylko czekam na decyzję trenera, czy wystąpię w pierwszym składzie w Krakowie. Zamierzam pomóc drużynie i zrobić wszystko, aby wygrywać jeszcze częściej. – oznajmił Słowak.

Źródło: Sport Śląski

Powiązane:

CracoviaMartin BukataTermalica Bruk-Bet Niecieczawywiad

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7