Reklama:

Czas na Kirkeskova

Marcin Pietrowski doznał kontuzji w meczu z Termalicą i opuścił boisko po 30 minutach gry. Wychowanka Lechii Gdańsk nie zobaczymy w Krakowie. Zastąpi go Mikkel Kirkeskov, na którego do tej pory nie stawiano.

Duńczyk wypadł przeciętnie, w obronie większych błędów nie popełnił, ale oczekuje się od niego także rajdów skrzydłami, bo takie demonstrował w lidze norweskiej. Dla pozyskanego w lutym piłkarza był to debiut w ekstraklasie. Dlaczego tak długo czekał na premierowe spotkanie w lidze? Dwa dni po podpisaniu kontraktu doznał kontuzji mięśnia dwugłowego, a później nadrabiał stracony czas – czytamy na łamach Przeglądu Sportowego.

Kirkeskov został wypożyczony do końca sezonu z norweskiego Aalesunds FK. W umowie zawarto opcję transferu definitywnego, ale żeby klub z niej skorzystał, piłkarz musi najpierw pokazać, że warto. Walczący o utrzymanie Piast w tym roku gra bardzo dobrze w defensywie, drużyna w dziewięciu meczach straciła tylko cztery gole. Nikt nie ma tak szczelnej obrony, ale też żaden z ligowców nie zdobywa tak mało bramek.

Źródło: Przegląd Sportowy

Powiązane:

CracoviaMikkel Kirkeskov

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2