Reklama:

Dziczek: Jesteśmy wszyscy bardzo zdenerwowani

19-latek, podobnie jak reszta piłkarzy Piasta, podczas pomeczowej rozmowy nie ukrywał ogromnej złości z porażki po golu w ostatnich sekundach spotkania.

W doliczonym czasie gry wyrównaliśmy, a minutę później już znowu przegrywaliśmy. Straciliśmy dwa gole po stałych fragmentach gry i w konsekwencji wyjeżdżamy z Niecieczy bez choćby punktu. – mówił na gorąco po końcowym gwizdku Patryk Dziczek, który stwierdził, że starcie z Termaliką od samego początku nie szło po myśli gliwiczan. – W pierwszej połowie gra nam się nie układała. W naszych podaniach było zbyt wiele niedokładności, Bruk-Bet agresywnie nas atakowała i to spowodowało, że w pierwszych 45 minutach byliśmy zbyt cofnięci. Druga połowa w naszym wykonaniu wyglądała lepiej. Stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe; były akcje Valencii, Maka, Jankowskiego, był rzut karny. Niestety, znowu zabrakło skuteczności z naszej strony. My po prostu musimy wykorzystywać swoje akcje podbramkowe. – podkreślił wychowanek Piasta.

Młody zawodnik Waldemara Fornalika wyjaśnił również dlaczego to nie on, tak jak w pucharowym starciu ze Stalą Mielec, nie podszedł do jedenastki. – Chciałem wykonywać rzut karny, czułem się pewnie, ale z ławki usłyszałem, że mam nie strzelać i oddałem piłkę Papenowi. Teraz – dopiero po meczu – wiem, że trener krzyczał, że ja mam uderzać. – wyjawił bardzo zły na siebie za całą tą sytuację ,,Dziku”.

Młodzieżowy reprezentant Polski został także zapytany o to, jak z jego perspektywy wyglądał przebieg wydarzeń w końcowych minutach niedzielnego spotkania. – Michal nie strzelił, ale zrehabilitował się kilkanaście minut później. Potem jednak przypadkowy rzut wolny zadecydował, że gospodarze oddali jeszcze jeden strzał, który okazał się zabójczy. Dobo nie miał szans na interwencję, piłka wpadła przy długim słupku. Znowu straciliśmy gola w ostatniej minucie meczu, tak jak kiedyś. – przyznał załamany Dziczek.

Źródło: Piast-Gliwice.eu – oficjalna strona klubu

Powiązane:

Patryk DziczekTermalica Bruk-Bet Niecieczawypowiedzi pomeczowe

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Korona
Korona
1
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Jagiellonia
Jagiellonia
?
Grudzień
1. MIKE84 18
2. Borys 17
3. Bombel_89 15
4. dvlii 15
5. konieczko18 15
6. bucus77 12
7. Mucha 11
8. Dawidd2-d1 10
9. danielo39 9
10. ZABA1975 9