Reklama:

Dziczek po meczu z Cracovią

Młody wychowanek Piasta ocenił sobotnie spotkanie z Cracovią, które zakończyło się remisem 1-1. Dziczek rozegrał pełny mecz i miał dzięki temu okazję grać u boku Vassiljeva – jednego z najlepszych pomocników Ekstraklasy.

Lepsze byłyby trzy punkty, ale jestem zadowolony z tego remisu. To cenny punkt, który wywozimy z trudnego terenu. Jest niedosyt, ale ważne, że w pierwszym meczu udało nam się zapunktować – powiedział po meczu Dziczek.

Trener uczulał nas, żebyśmy cierpliwie rozgrywali piłkę i nie wybijali jej ciąglę „na aferę?. Mieliśmy utrzymywać się przy piłce, budować akcje i myślę, że w dzisiejszym spotkaniu nam to wychodziło. To był dobry mecz – dodał wychowanek Niebiesko-Czerwonych.

Patryk wspomniał również o bardziej doświadczonych kolegach ze swojej formacji – Jest od kogo się uczyć. Radek Murawski i Konstantin Vassiljev to bardzo doświadczeni gracze, często podpowiadają mi jak ustawić się na boisku. Ostro pracowałem przez okres przygotowawczy i cieszy mnie, że trener dał mi szansę gry od pierwszej minuty – zakończył.

Źródło: Katowice.wyborcza.pl

Powiązane:

CracoviaKonstantin VassiljevPatryk DziczekPiast GliwiceRadosław Murawski

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2