Reklama:

Dziczek po meczu z Cracovią

Młody wychowanek Piasta ocenił sobotnie spotkanie z Cracovią, które zakończyło się remisem 1-1. Dziczek rozegrał pełny mecz i miał dzięki temu okazję grać u boku Vassiljeva – jednego z najlepszych pomocników Ekstraklasy.

Lepsze byłyby trzy punkty, ale jestem zadowolony z tego remisu. To cenny punkt, który wywozimy z trudnego terenu. Jest niedosyt, ale ważne, że w pierwszym meczu udało nam się zapunktować – powiedział po meczu Dziczek.

Trener uczulał nas, żebyśmy cierpliwie rozgrywali piłkę i nie wybijali jej ciąglę „na aferę?. Mieliśmy utrzymywać się przy piłce, budować akcje i myślę, że w dzisiejszym spotkaniu nam to wychodziło. To był dobry mecz – dodał wychowanek Niebiesko-Czerwonych.

Patryk wspomniał również o bardziej doświadczonych kolegach ze swojej formacji – Jest od kogo się uczyć. Radek Murawski i Konstantin Vassiljev to bardzo doświadczeni gracze, często podpowiadają mi jak ustawić się na boisku. Ostro pracowałem przez okres przygotowawczy i cieszy mnie, że trener dał mi szansę gry od pierwszej minuty – zakończył.

Źródło: Katowice.wyborcza.pl

Powiązane:

CracoviaKonstantin VassiljevPatryk DziczekPiast GliwiceRadosław Murawski

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7