Reklama:

Fanatyczny doping do ostatniej minuty już dziś!

Czy biletem za złotówkę i darmowym szalikiem można zapewnić fanatyczny doping przez 90 minut? Odpowiedź wydaje się oczywista, ale na 100% okaże się dzisiaj.

Fani piknikowej atmosfery rodem z Hiszpanii będą mogli się delektować piłkarską ucztą w ciszy, bez zbędnego wydzierania się kiboli. Co jakiś czas poleci jakaś „kurwa”, będąca wyrazem niezadowolenia po kolejnym nieudanym podaniu, a odgłos łupanego słonecznika zastąpi huk bębnów!

To znakomicie, że marketing potrafi zjednoczyć kibiców przed meczem. Szkoda tylko, że obudzili się tak późno i zapomnieli, że spotkania u siebie są średnio co dwa tygodnie.

Poniżej treść komunikatu UM:

Niebiesko-Czerwonych w najbliższy piątek czeka kolejny ligowy sprawdzian. Do Gliwic przyjeżdża zajmujące ósmą lokatę w tabeli Zagłębie Lubin. Fani Piasta będą mogli zobaczyć to spotkanie za symboliczną złotówkę, a każdy z kibiców otrzyma unikalny szalik.

Posiadacze karnetów, przy przedłużaniu karnetów na nowy sezon, dodatkowo otrzymają jeden mecz gratis, zatem cena przedłużenia będzie niższa. Harmonogramem sprzedaży dostępny tutaj: bit.ly/Bilety-PIAZAGT

To nie koniec niespodzianek. Wszyscy kibice, którzy swoją obecnością na meczu z Zagłębiem Lubin okażą wsparcie drużynie Waldemara Fornalika, otrzymają unikalne szaliki z hasłem „Zawsze z Piastem”. Szaliki będą dystrybuowane przy wejściach na stadion.

Powiązane:

derbykiboleurząd miastazarząd

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2