Reklama:

Fornalik: Każdy dał z siebie tyle ile mógł

Jedni popisali się pięknymi bramkami, drudzy interwencjami, a inni ważną, ale mało widowiskową grą. – chwalił na pomeczowej konferencji sowich podopiecznych trener Piasta.

Po pół roku od ostatniego zwycięstwo u siebie ,,Piastunki” wygrały aż czterema bramkami. – Radość jest niesamowita zarówno u piłkarzy, jak i wszystkich ludzi związanych z klubem. Dobry mecz przyszedł w najlepszym momencie, kiedy trzeba było wygrać i być skutecznym. – mówił z dużą ulgą po ostatnim gwizdku Wademar Fornalik.

Cieszy, że drużyna zdołała udźwignąć ten ciężar. Przed meczem dało się odczuć presję, a naszym zadaniem było ją zdjąć z zawodników. Przeprowadziliśmy dużo indywidualnych rozmów. Dawaliśmy zawodnikom przekaz, żeby myśleli o grze i rozwiązywali problemy na boisku. – wyjawił szkoleniowiec gliwiczan, który wytłumaczył również czym się kierował ustawiając Tomasza Jodłowca za plecami Michala Papadopulosa. – Uznaliśmy, że to może być dobry pomysł. Wiedzieliśmy, że obrońcy oraz defensywni pomocnicy Bruk-Betu grają dobrze fizycznie i będzie trzeba grać długą piłkę, więc ,,Jodła” pasował do tej koncepcji. – powiedział  opiekun ,,Niebiesko-Czerownych”.

Źródło: Piast-Gliwice.eu – oficjalna strona klubu

Powiązane:

Termalica Bruk-Bet NiecieczaWaldemar Fornalikwypowiedzi pomeczowe

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7