Reklama:

Fornalik po meczu z Bruk-Betem

Szkoleniowiec ,,Piastunek” na pomeczowej konferencji był mocno zdenerwowany po stracie dwóch cennych punktów. Rozgoryczony remsiem 54-latek nie miał zbyt wiele do powiedzenia mediom.

Bitwę pomiędzy Piastem, a Termaliką lepiej rozpoczęli gospodarze sobotniego starcia, ale nie udało im się dowieźć korzystnego rezultatu do końca. – Mecz ten powinniśmy byli rozstrzygnąć jeszcze w pierwszej połowie, bo wtedy graliśmy dobrze. Po przerwie oddaliśmy pola rywalom i stało się, co się stało – zremisowaliśmy, a nie takie było założenie. – mówił po ostatnim gwizdku Waldemar Fornalik.

Były selekcjoner reprezentacji Polski był też zły na swoich zawodników za to, że nie dążyli do podwyższenia wyniku tylko skupili się na obronie jednobramkowego prowadzenia. – Chcieliśmy zdobyć drugą bramkę, ale tego nie zrobiliśmy. Nie ma, co się czarować, bo to była słaba połowa w naszym wykonaniu. – oznajmił trener Piasta, który przed rywalizacją z Cracovią martwi się o Marcina Pietrowskiego. – To uraz mieśniowy. W kolejnych dniach będzie miał szczegółowe badania, więc dowiemy się szczegółów. – wyznał Fornalik.

Źródło: Piast-Gliwice.eu – oficjalna strona klubu

Powiązane:

Termalica Bruk-Bet NiecieczaWaldemar Fornalikwypowiedzi pomeczowe

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7