Reklama:

Gdzie jesteście?

Czytając wasze komentarze można zaobserwować, że jesteście sfrustrowani obecną sytuacją Piasta – co jest jak najbardziej zrozumiałe. Sęk w tym, że wymagacie, a sami zawodzicie. W zasadzie można stwierdzić, że wyniki Piasta są adekwatne do frekwencji podczas ostatniego meczu ze Śląskiem.

Część może poczuć się urażona, ale takie są fakty. Mówienie rzeczy typu – mam to w dupie, nie przyjdę bo słabo grają – jest trochę słabe, bo jeśli faktycznie coś Ci siedzi na sercu, to masz pełne prawo iść na mecz i wykrzyczeć to z trybuny.

Piłkarze, trenerzy i działacze mają dobrze płacone za swoją pracę, którą czasem wykonują lepiej lub gorzej, ale Wy jako kibice, którzy twierdzą, że Piast jest ich życiem (Całe życie Piast Gliwice) macie obowiązek być z klubem na dobre i złe.

Ilu z Was przyczyniło się do rekordowego wyjazdu na Legię w wicemistrzowskim sezonie? Gdzie jesteście teraz? Czemu ostatnio nie pojechaliście na Łazienkowską?


To młyn Piasta podczas meczu z GKSem Bełchatów. Przeciwnik niezbyt atrakcyjny, ale jakoś to wtedy wyglądało cztery lata temu.

Może jako kibice zostaliśmy trochę rozpieszczeni pamiętnym, wicemistrzowskim sezonem. Nawet jeśli był to wynik ponad stan, to nie zwalnia on nikogo z kibicowskiego obowiązku.

19.08.2017 widzimy się przy Okrzei 20.

Powiązane:

kibiceKorona KielcePiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7