Reklama:

Gdzie jesteście?

Czytając wasze komentarze można zaobserwować, że jesteście sfrustrowani obecną sytuacją Piasta – co jest jak najbardziej zrozumiałe. Sęk w tym, że wymagacie, a sami zawodzicie. W zasadzie można stwierdzić, że wyniki Piasta są adekwatne do frekwencji podczas ostatniego meczu ze Śląskiem.

Część może poczuć się urażona, ale takie są fakty. Mówienie rzeczy typu – mam to w dupie, nie przyjdę bo słabo grają – jest trochę słabe, bo jeśli faktycznie coś Ci siedzi na sercu, to masz pełne prawo iść na mecz i wykrzyczeć to z trybuny.

Piłkarze, trenerzy i działacze mają dobrze płacone za swoją pracę, którą czasem wykonują lepiej lub gorzej, ale Wy jako kibice, którzy twierdzą, że Piast jest ich życiem (Całe życie Piast Gliwice) macie obowiązek być z klubem na dobre i złe.

Ilu z Was przyczyniło się do rekordowego wyjazdu na Legię w wicemistrzowskim sezonie? Gdzie jesteście teraz? Czemu ostatnio nie pojechaliście na Łazienkowską?


To młyn Piasta podczas meczu z GKSem Bełchatów. Przeciwnik niezbyt atrakcyjny, ale jakoś to wtedy wyglądało cztery lata temu.

Może jako kibice zostaliśmy trochę rozpieszczeni pamiętnym, wicemistrzowskim sezonem. Nawet jeśli był to wynik ponad stan, to nie zwalnia on nikogo z kibicowskiego obowiązku.

19.08.2017 widzimy się przy Okrzei 20.

Powiązane:

kibiceKorona KielcePiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Korona
Korona
1
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Jagiellonia
Jagiellonia
?
Grudzień
1. MIKE84 18
2. Borys 17
3. Bombel_89 15
4. dvlii 15
5. konieczko18 15
6. bucus77 12
7. Mucha 11
8. Dawidd2-d1 10
9. danielo39 9
10. ZABA1975 9