Reklama:

Kacper Raupis w Niebiesko-Czerwonej ekipie

Na podstawie zawartej umowy gliwicki klub zobowiązał się do organizacji jednego wydarzenia charytatywnego w trakcie rozgrywek na rzecz leczenia Kacpra.

Historię chorującego na dziecięce porażenie mózgowe Kacperka, dla którego gliwiczanie organizowali akcję ,,Trzymamy z Kacprem” poznali na pewno wszyscy kibice. Pierwszym celem trwającej cały sezon akcji było przekazanie dwadzieścia procent dochodu z dnia meczowego ze spotkania z Termaliką Nieciecza.

Następnie Piast postanowił stworzyć dedykowany Kacprowi kalendarz, który przedstawiał zdjęcia zawodników z sowimi pociechami. Na sześciu fotografiach mogliśmy zobaczyć między innymi Gerarda Badię, Urosa Koruna, Jakuba Szmatułę i Maćka Jankowskiego z córeczkami. Wyjątkami był Radosław Murawski, który jest na zdjęciu ze swoim młodszym bratem oraz Michał Masłowski z Kacprem Raupisem. Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zostało przekazany na rehabilitację młodego kibica.

Trzecim rozdziałem była licytacja, która odbyła się czwartego lutego na stadionie przy Okrzei 20 podczas IV Gali Biznesu. Łącznie udało się zebrać dla chłopca ponad 53 000 złotych.

Źródło: Piast-Gliwice.eu – oficjalna witryna klubu

Powiązane:

Kacper RaupisPiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2