Następny mecz

-:-

16.09.2019 o 18:00

KING po meczu z Jagiellonią (2:1)

Piast ustanowił nowy rekord zwycięstw z rzędu w swojej ekstraklasowej historii (seria sześciu wygranych).  Głos po niezwykle emocjonującym meczu z Jagą zabrał szkoleniowiec LIDERA TABELI- Waldemar Fornalik.

W Gliwicach po raz kolejny działo się coś niesamowitego. Ostatnio każdy nasz mecz jest bardzo ciekawy emocjonujący.

Dziś przyjechała do nas dobrze zorganizowana drużyna o określonym potencjale piłkarskim. Przez długi czas nie mogliśmy wejść w swój rytm gry. Dopiero w końcówce pierwszej połowy wyglądaliśmy lepiej, czego efektem był gol na 1:0.

W drugiej połowie rezerwowi Jagiellonii rozruszali swoim wejściem grę gości. Udało im się doprowadzić do wyrównania.

Potem ten niebywały natłok emocji- gol Tomka Jodłowca i obroniony przez Kubę Szmatułę rzut karny.

Przede wszystkim bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa, bo remis niewiele by nam dał. Po raz kolejny muszę pogratulować drużynie wiary w to, co robi oraz- przede wszystkim- po prostu dobrej gry.

Trener odniósł się także do urazów- Frantiska Placha i… swojego:

Ciężko mi powiedzieć czy Fero będzie gotowy na najbliższe spotkanie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasz bramkarz był zdolny do gry.

Nie wiem co, ale coś niedobrego stało się z moją łydką [podczas radości po obronie Kuby Szmatuły trener złapał się za nogę z grymasem bólu na twarzy]. Nie wiem czy jest to jakieś naderwanie czy może ktoś w ferworze walki „uszkodził” mnie wślizgiem. VAR już to sprawdza. 🙂

-zakończył z uśmiechem szkoleniowiec lidera.

Kategoria: sport | Autor: | Data: 12 maja 2019