Ostatni mecz roku
Reklama:

,,Kostia” i Zivec po meczu z Cracovią

Obaj zawodnicy Piasta mają nadzieję, że po wyleczniu urazów uda im się wrócić do najwyższej dyspozycji.

Sasza Zivec – Teraz każdy punkt jest ważny. Cieszę się, że wygrywamy na naszym stadionie. Musimy w kolejnych spotkaniach u siebie tak grać. Mecze w Gliwicach dodają nam więcej energii niż na wyjeździe. Nerwowo było w końcówce. To naturalne, że pojawia się stres w oczekiwaniu na ostatni gwizdek sędziego. Pod koniec meczu trochę się cofnęliśmy, ale mogę być szczęśliwy, bo wytrzymaliśmy napór Cracovii.

Konstantin Vassiljev – Nasza gra momentami nie wyglądała, tak jakbyś tego chcieli, ale trzeba się cieszyć z trzech punktów. Udało się strzelić jedną bramkę więcej od rywali i jedziemy dalej. Podążamy w dobrym kierunku. Nie możemy długo świętować, bo trzeba przygotować się do meczu w Szczecinie, który na pewno będzie dla nas ciężki. Wiadomo w jakiej sytuacji jest Pogoń. Na to spotkanie pojedziemy w dobrych nastrojach.

Estończyk i Słoweniec w pomeczowym wywiadzie nie ukrywali radości z powrotu na boisko.

Zivec – Czuję się już bardzo dobrze. Jestem szczęśliwy z minut spędzonych na boisku w dzisiejszym meczu. Teraz pozostało mi tylko ciężko pracować. Mam nadzieję, że wrócę do formy z początku sezonu.

Vassiljev – W pierwszym meczu po kontuzji czułem się całkiem dobrze, ale sił starczyło mi tylko na 70 minut. Mam nadzieję, że zdrowie pozwoli dłużej pograć w kolejnych meczach.

Źródło: własne

Powiązane:

CracoviaKonstantin VassiljevSasza Żivecwypowiedzi pomeczowe

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Korona
Korona
1
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Jagiellonia
Jagiellonia
?
Grudzień
1. MIKE84 18
2. Borys 17
3. Bombel_89 15
4. dvlii 15
5. konieczko18 15
6. bucus77 12
7. Mucha 11
8. Dawidd2-d1 10
9. danielo39 9
10. ZABA1975 9