Reklama:

Kostia rezygnuje z reprezentacji na rzecz Piasta

W tym momencie ważniejszy jest klub. – powiedział rozgrywający gliwiczan, który postanowił odpuścić sobie listopadowe mecze kadry narodowej.

Pomocnik Niebiesko-Czerownych zbliża się do powrotu na boisko. – Trenuję z zespołem i jest zdecydowanie lepiej. Mam nadzieję, że po przerwie ligowej już normalnie będę mógł grać. – mówił z nadzieją Konstatin Vassiljev, który zamierza skupić się na lidze niż na spotkaniach towarzyskich swojego kraju. – Były rozmowy ze sztabem szkoleniowym Estonii i doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie, jak zostanę w Gliwicach, wyleczę się w stu procentach, bo jesienią jeszcze mamy wiele kolejek. – powiedział 33-letni gracz Piastunek.

,,Kostia” jest bardzo zmotywowany do gry. – Mamy tak naprawdę dwa miesiące grania. To długi okres, który będzie miał wpływ na układ tabeli i walkę na wiosnę. Dlatego każdy musi być w jak najlepszej dyspozycji. Sam chciałbym pomóc. Nasza gra wygląda lepiej i mam nadzieję, że wspólnie będziemy to kontynuowali. Trzeba dobrze popracować i być w formie. – oznajmił estoński piłkarz gliwickiego klubu.

Źródło: Katowicki sport

Powiązane:

Konstantin Vassiljevwywiad

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
PIAST
PIAST
1
DOM
Cracovia
Cracovia
O
Następny
Pogoń
Pogoń
?
WYJAZD
PIAST
PIAST
?
Listopad
1. ziombar 13
2. MIKE84 12
3. Borys 11
4. Niebrzyd96 11
5. Bombel_89 10
Październik
1. Mucha 35
2. piastunkaodlat 28
3. Borys 25