Reklama:

Kostia rezygnuje z reprezentacji na rzecz Piasta

W tym momencie ważniejszy jest klub. – powiedział rozgrywający gliwiczan, który postanowił odpuścić sobie listopadowe mecze kadry narodowej.

Pomocnik Niebiesko-Czerownych zbliża się do powrotu na boisko. – Trenuję z zespołem i jest zdecydowanie lepiej. Mam nadzieję, że po przerwie ligowej już normalnie będę mógł grać. – mówił z nadzieją Konstatin Vassiljev, który zamierza skupić się na lidze niż na spotkaniach towarzyskich swojego kraju. – Były rozmowy ze sztabem szkoleniowym Estonii i doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie, jak zostanę w Gliwicach, wyleczę się w stu procentach, bo jesienią jeszcze mamy wiele kolejek. – powiedział 33-letni gracz Piastunek.

,,Kostia” jest bardzo zmotywowany do gry. – Mamy tak naprawdę dwa miesiące grania. To długi okres, który będzie miał wpływ na układ tabeli i walkę na wiosnę. Dlatego każdy musi być w jak najlepszej dyspozycji. Sam chciałbym pomóc. Nasza gra wygląda lepiej i mam nadzieję, że wspólnie będziemy to kontynuowali. Trzeba dobrze popracować i być w formie. – oznajmił estoński piłkarz gliwickiego klubu.

Źródło: Katowicki sport

Powiązane:

Konstantin Vassiljevwywiad

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
PIAST
PIAST
O
DOM
Zagłębie
Zagłębie
O
Następny
Wisła P
Wisła P
?
WYJAZD
PIAST
PIAST
?
Luty 2018
1. dvlii 41
2. danielo39 37
3. MIKE84 37
4. ZABA1975 37
5. Dawidd2-d1 35
6. Mucha 34
7. konieczko18 29
8. Niebrzyd96 28
9. Borys 26
10. piastunkaodlat 23