Dołącz do nas na Facebooku

Aktualności:

27 grudnia 2019

Gerard Badia ma z Piastem ważny kontrakt jeszcze tylko pół roku. Czy przedłuży? Wszystko zależy od tegorocznych świąt… (więcej…)

27 grudnia 2019

Hateley razem z żoną Hannah, córką Eloise i synkiem Teddym spędzili święta Bożego Narodzenia w Alpach Francuskich w miejscowości Morzine. (więcej…)

27 grudnia 2019

Kamil Wilczek po raz pierwszy trafił do Piasta w 2009 roku z GKS-u Jastrzębie. W drużynie Mistrza Polski w 110 meczach zdobył 36 goli. Po nieudanej przygodzie we Włoszech trafił do Danii. W Bröndby IF rozgrywa znakomity sezon – w 24 występach zdobył 20 goli i zaliczył cztery asysty. Pełni również funkcję kapitana 10-krotnego mistrza Superligaen. (więcej…)

Reszta wpisów:

Wszystkiego Niebiesko-czerwonego!

W tym wyjątkowym czasie chciałbym złożyć wszystkim członkom piastowskiej rodziny najserdeczniejsze życzenia świąteczne:

Więcej
Kategoria: Bez kategorii kibicowskie | Autor: | Data: 23 grudnia 2019
„A Ty, Piaście – co chciałbyś dostać pod choinkę? Może trzy punkty?” Wisła Płock – Piast: ZAPOWIEDŹ

Choć za oknem nie ma jeszcze śniegu, to chyba każdy czuje już aurę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jednak piłkarze Wisły Płock i Piasta Gliwice, zanim połamią się opłatkiem i ze smakiem zaczną zajadać karpia, zmierzą się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego na Mazowszu w 20. kolejce sezonu 2019/20 PKO BP Ekstraklasy.

Więcej
Kategoria: sport | Autor: | Data: 19 grudnia 2019
Gliwickie Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne potrzebuje pomocy

Wesprzyj akcję zbiórki pieniędzy na środek transportu (busa), który umożliwi dzieciom dojazd do Ośrodka, a tym samym da im szansę na skorzystanie z oferowanej  przez Gliwickie Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne  pomocy w zakresie edukacji, terapii, rewalidacji i rehabilitacji.

Więcej
Kategoria: kibicowskie | Autor: | Data: 18 grudnia 2019
„Widziałem drużynę chcącą za wszelką cenę wygrać” – KONFERENCJA PRASOWA Waldemara Fornalika

Zawód trenera w Ekstraklasie porównać można do pracy sapera – nigdy nie wiadomo, kiedy nastanie twój kres. Chociaż pozycja Waldemara Fornalika przy Okrzei jest niepodważalna, to z pewnością niedzielna wygrana z ŁKS-em pozwoliła trenerowi mistrzów Polski na głęboki oddech. A co szkoleniowiec Piasta powiedział po meczu? Zapraszamy:

Więcej
Kategoria: sport | Autor: | Data: 16 grudnia 2019
„Zasłużyliśmy na tę wygraną” – WYWIAD z Urosem Korunem

W niedzielę Piast pokonał ŁKS 2:1. Nasz obrońca po meczu był w bardzo dobrym nastroju i z przyjemnością udzielił wywiadu zgromadzonym w mix-zonie dziennikarzom.

Więcej
Kategoria: sport | Autor: | Data: 15 grudnia 2019
Trzy porażki i basta! Zwycięstwo dla Piasta! Piast – ŁKS: ZAPOWIEDŹ

W niedzielne wczesne popołudnie zawodnicy mistrzów Polski staną przed kolejną już szansą na przełamanie złej passy. Wszyscy doskonale wiemy, że trzy porażki z rzędu nie przystoją najlepszej drużynie w kraju, ale najbardziej świadomi niepokojącej postawy Niebiesko-czerwonych są oni sami. Z niemal wszystkich wypowiedzi naszych piłkarzy płynie podobny przekaz: „podniesiemy się!”. Mówić to jedno, ale teraz […]

Więcej
Kategoria: sport | Autor: | Data: 12 grudnia 2019
Zostawić złą passę w porcie. Pogoń – Piast: ZAPOWIEDŹ

Po dwóch kolejnych ligowych porażkach 0:3 nadszedł czas na przełamanie. Przed gliwiczanami jednak niełatwe zadanie – jadą oni bowiem do Szczecina, gdzie zmierzą się z zajmującą drugie miejsce w tabeli Pogonią. Jak prezentują się wyniki i statystyki obu ekip w trwającym sezonie, a jak historia ich potyczek w Ekstraklasie? Zapraszamy na zapowiedź starcia Portowców z mistrzem Polski.

Więcej
Kategoria: sport | Autor: | Data: 5 grudnia 2019
Wszystkie wpisy

Szukaj

Polecamy

Archiwum

www.PiastGliwice.eu - Nieoficjalny serwis kibiców Piasta Gliwice. 2007-2018: Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt graficzny i wdrożenie: gleniu / Polityka prywatności.