Reklama:

Nowy Piast – stare problemy

Na drugą połowę to znów Piast wyszedł z większą werwą i ponownie został skarcony. Po szybkiej akcji Martin Pospisil skierował piłkę z bliska przy słupku do siatki. Kibice gospodarzy stracili cierpliwość, a wśród niecenzuralnych haseł pojawiło się też merytoryczne: „Gdzie jest napastnik, zarządzie gdzie jest napastnik!”. Było też o braku ambicji, choć piłkarze z Gliwic coś jednak starali się jeszcze wskórać. – Czytamy na łamach Dziennika Zachodniego.

Złość kibiców jest uzasadniona. Piast pozyskał napastnika, ale nie dało to przełożenia na skuteczność pod bramką przeciwnika. Pierwszy celny strzał oddany na kilkanaście minut przed ostatnim gwizdkiem – to kompromitująca statystyka. Pawełek nie miał problemu z lekkim uderzeniem Karola Angielskiego, ale statystyczne zero zostało odczarowane, ale skończyło się tylko na tym jednej celnej próbie.

Sztab szkoleniowy ocenił zgrupowanie w Hiszpanii oraz zimowe transfery pozytywnie. Mieliśmy oglądać lepszą drużynę, wyszła wielka klapa. Trzeba mieć nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy i piłkarska maszyna Waldemara Fornalika zatrybi w Gdańsku…

Doszły nas słuchy, że kadra Piasta jeszcze nie została zamknięta. Całkiem możliwe, że już niedługo zobaczymy przy Okrzei 20 nowe twarze.

Powiązane:

Piast GliwicetransferyWaldemar Fornalik

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7