Reklama:

,,Pietro”: Jestem przekonany, że będzie tylko lepiej

Nie ma co się załamywać. Musimy pracować i w kolejnych meczach punktować. – powiedział obrońca Niebiesko-Czerwonych.

Po pierwszej niemrawej połowie, w drugiej były okazja z naszej strony, a gospodarze nie potrafili nam zagrozić. Gol w ostatniej akcji nie powinien się przytrafić. Nie powinniśmy tego meczu przegrać, bo wszystkie atuty mieliśmy w swoich rękach. – uważa Marcin Pietrowski, który spotkanie z Termaliką musiał zakończyć już po zaledwie sześciu minutach od pierwszego gwizdka. – Pewnie było to widać w telewizji, że urazu nabawiłem się podczas jednego ze starć, ale tak naprawdę ból poczułem w momencie, gdy chciałem podnieść się z murawy i kopnąć piłkę. – wyjawił piłkarz Piasta pochodzący z Gdańska.

29-letniemu zawodnikowi gliwiczan pozostało teraz tylko czekać na końcową diagnozę lekarzy. – Na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć za dużo o urazie mięśnia dwugłowego. We wtorek mam badanie USG i rezonans, na razie badali mnie jedynie manualnie. Jakieś uszkodzenie jest i wstępnie mówi się o tygodniu, dwóch przerwy, ale tak jak mówi na konkrety trzeba poczekać. – oznajmił wychowanek Lechii.

,,Pietro” ma też dobre wieści dla kibiców przed starciem z Cracovią. – Gotowi do gry mają być Żivec, Badia i Vassiljev. Na szczęście teraz mamy przerwę ligową, więc i może ja dam radę się wyleczyć. – wyznał defensor Piastunek.

Tymczasowy kapitan gliwickiego klubu wierzy, że pauza w Ekstraklasie na mecze Polski z Urugwajem oraz Meksykiem i kolejny obóz w Kamieniu pozwolą Niebiesko-Czerwonym wrócić na właściwe tory. – Po ostatniej przerwie reprezentacyjnej uważam, że zrobiliśmy krok do przodu i nie zamaże tego obrazu porażka niedzielna w Niecieczy. – stwierdził Pietrowski.

Źródło: Katowicki sport

Powiązane:

Marcin Pietrowskiwywiad

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7