Reklama:

Radek Murawski o opasce i meczu z Cracovią

Opaska kapitana trafiła do Radka Murawskiego szybciej niż mogliśmy się tego spodziewać. Niestety wiąże się to z nieszczęściem Gerarda Badii, który podczas interwencji doznał kontuzji kolana.

foto: PressFocus

Chyba nie tak sobie wyobrażałeś odzyskanie opaski kapitańskiej?

Dokładnie tak. Wolałbym, żeby to Badi był kapitanem i aby był zdrowy z nami na boisku. Niestety teraz ja mam opaskę, a on cierpi i nie wiadomo jaka będzie jego najbliższa przyszłość. To dla nas wielka strata, ale jest nas dwudziestu pięciu i każdy jest gotowy do gry i każdy może się czuć kapitanem.

Przed rokiem na tym stadionie odnieśliście sromotną klęskę, a dzisiaj remis 1-1. Jak oceniasz ten rezultat? Jest to powód do zadowolenia, czy raczej rozczarowanie?

Czas pokaże. Nasza gra nie wyglądała najgorzej. Wiadomo – były momenty gorszej gry, ale to był pierwszy mecz i jestem spokojny o to, że z każdym kolejnym spotkaniem będzie coraz lepiej i będziemy pokazywać na co nas stać.

W zeszłym sezonie Ty byłeś wyznaczony do wykonywania rzutów karnych. Jak jest teraz?

Czterech piłkarzy jest wyznaczonych, którzy mogą wykonywać rzuty karne.

Wrócił Vassiljev i gra w ofensywie wyglądają lepiej. A jak było z perspektywy boiska? Łatwiej się gra i konstruuje akcje z takim piłkarzem?

Kostia na pewno jest znany z jakości piłkarskiej. Ja gram za jego plecami i robię całą robotę z tyłu, a on odpowiada za robotę z przodu i to było widać dzisiaj od pierwszej minuty, że ciągnął ten wózek. Z każdym kolejnym meczem będziemy się zgrywać jeszcze lepiej.

Źródło: własne

Powiązane:

CracoviaPiast GliwiceRadosław Murawski

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2