Reklama:

Relacja z Bielska ? Na zakazie

W piątkowy wieczór Piast rozgrywał swoje wyjazdowe spotkanie w nieodległym Bielsku. Jak dobrze jednak wiemy, od dłuższego czasu w Bielsku nie są przyjmowani kibiców gości, co jest związane z budową nowego stadionu.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Mimo wszystko do Bielska postanowiła udać się grupa kibiców Piasta podróżująca na własną rękę. Część z nich udała się na trybunę główną, a część na odkrytą. Ci drudzy mieli małe problemy z dojazdem i z tymi co zawsze, ale ostatecznie w komplecie zameldowali się na stadionie. Przez całe spotkanie raczej skupialiśmy się na podziwianiu tego co dzieje się na boisku, a ostentacyjnie ujawniliśmy się po bramce strzelonej przez Rubena. Oprócz nas do góry skoczył osamotniony w swojej okolicy prezes Kołodziejczyk i od razu mógł wysłuchać monolog ?wodzireja? z krytej. Po meczu zaznaczamy swoją obecność głośnym: ?Jesteśmy zawsze tam? po czym dostajemy owacje od piłkarzy, a następnie dziękujemy za 3 punkty. Po meczu bez przygód docieramy do Gliwic, robiąc sobie jeszcze pamiątkowe zdjęcie.

Gospodarze

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Podbeskidzie wystawiło około 100-120 osobowy młyn w narożniku trybuny odkrytej. Na płocie wywiesili 3 flagi i prowadzili przeciętny doping nie licząc pierwszych minut spotkania. W Bielsku ogólnie panuje jakiś specyficzny folklor. Na wejściu piłkarzy cały stadion wstaje na baczność jakby znajdował się w kościele i czekał na przybycie księdza. Dodatkowo przez całe spotkanie życia nie miał Darek Trela, który od pierwszego kontaktu z piłką był niemiłosiernie wygwizdywany. Trybuna główna żyje swoim życiem, za sprawą kilku oryginałów, którzy na własną rękę postanawiają prowadzić doping. Ale jedno bielszczanom trzeba przyzna ? gotowa nowa trybuna prezentuje się pięknie.

 

Widzów: 2 800 (30 na zakazie),

Doping gospodarzy: 5/10,

Flagi gospodarzy: 3 (Sursum Corda, 1995, Podbeskidzie Bielsko-Biała),

Doping gości: –

Flagi gości: –

Powiązane:

Piast GliwicePodbeskidzie Bielsko-Biała

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2