Reklama:

Relacja z hali: BATE Borisov ? Jastrzębski Węgiel

Zbyt często nie mamy okazji wspierać naszych zgodowiczów z Białorusi. W związku z tym jak tylko dowiedzieliśmy się, że sekcja siatkarska BATE rozegra sparing z jedną z najlepszych polskich drużyn w Gliwicach, to decyzja mogła być tylko jedna.

Dzień wcześniej, Siatkarze BATE tuż po swoim spotkaniu z Kęczaninem Kęty odwiedzili nasz stadion przy ul. Okrzei i wspólnie z nami w młynie dopingowali naszych piłkarzy. Dzień później przyszedł czas rewanżu. Hala przy ul. Kaszubskiej zapełniła się do ostatniego miejsca. Na jednej z przenośnych trybun utworzyliśmy około 70 ? osobowy młyn, który nagłymi zrywami dopingował zawodników BATE. Przez całe spotkanie dominowały pieśni zgodowe oraz nasze przerobione na wersję białoruską. Dodatkowo, nauczyliśmy się dwóch przyśpiewek w języku naszych przyjaciół, co wzbudziło uznanie naszych gości. Pod koniec meczu nie zabrakło również akcentów typowo piłkarski po złych decyzjach sędziego, ale wszystko wyszło z przymrużeniem oka.

Siatkarze BATE okazali się zespołem lepszym i zasłużenie wygrali 3:1. Po meczu Białorusini podziękowali nam za doping, a chwile później wspólnie pozowaliśmy do pamiątkowego zdjęcia.

1240443_650601748307012_1371767501_n

Po siatkarskim pojedynku członkowie zarządu oraz trenerzy BATE zaprosili przedstawicieli SK na spotkanie w hotelu Mikulski, na którym podzielili się wrażeniami z meczu i z hali, zadali pytania dotyczące zgody oraz serdecznie zaprosili na otwarcie stadionu.Ma się ono odbyć prawdopodobnie 5 października, kiedy to rywalem

Make the results page stopped gel-like any volume and.

naszych braci będzie mińskie Dynamo.

249 252

Powiązane:

BATE BorisovPiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
PIAST
PIAST
1
DOM
Cracovia
Cracovia
O
Następny
Pogoń
Pogoń
?
WYJAZD
PIAST
PIAST
?
Listopad
1. ziombar 13
2. MIKE84 12
3. Borys 11
4. Niebrzyd96 11
5. Bombel_89 10
Październik
1. Mucha 35
2. piastunkaodlat 28
3. Borys 25