Reklama:

Relacja z Lubina – wyjazd odhaczony

Po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacji przyszło nam po raz kolejny wyruszyć na szlak. Tym razem jako cel naszej podróży obraliśmy Lubin, a dokładniej stadion tamtejszego Zagłębia.

Goście

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Początkowo do Lubina planowaliśmy jechać autokarem, ale nasze plany nie wypaliły i zmuszeni byliśmy podróżować osobówkami. Z miasta mieliśmy wyjechać o 15, ale jak to często w naszym przypadku bywa ktoś zapomniał biletu, dokumentów, inny fury zatankować lub w ostatniej chwili musiał zrobić pilny przelew. Dodatkowo część została jeszcze w Gliwicach zatrzymana przez tych co zawsze.

Ostatecznie w trasę ruszyliśmy w 6 nabitych aut. Cała podróż przebiegła spokojnie i bezproblemowo, a na rogatkach Lubina zostaliśmy przechwyceni przez miejscowych stróżów prawa. Na stadionie w komplecie zameldowaliśmy się przed końcem pierwszej połowy i od razu zaznaczyliśmy swoją obecność głośnym: ?jesteśmy zawsze tam? i ?Piast Gliwice GKS?.

W drugiej połowie prowadziliśmy rwany doping przeplatając na zmianę okrzyki i trochę dłuższe przyśpiewki, a gdy gospodarze zaprzestali dopingu to tylko nas było słychać na stadionie. Po drugiej bramce dla naszego zespołu ciągnęliśmy długie ?olee? przy podaniach naszych zawodników, a najgłośniej, gdy piłka była w posiadaniu wychowanka Rakowa o ile oczywiście ją opanował. Po spotkaniu podziękowaliśmy za 3 punkty i w końcu podjętą walkę.

Kwadrans po meczu, gdy cały Lubin poszedł już spać wyruszyliśmy w drogę powrotną. Do Legnicy mieliśmy solidne wahadło (na jedno auto przypadały 2 radiowozy), a na autostradzie zostaliśmy już puszczeni samopas. Dalsza podróż minęła bez przygód i w Gliwicach zameldowaliśmy się kilkanaście minut przed 24.

Gospodarze

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Frekwencja na stadionie Zagłębia nie przekroczyła 4 tys. widzów co czyni ją najniższą na ich nowym stadionie w Ekstraklasie. Gospodarze wystawili ok. 400-500 osobowy młyn, który tylko przez część meczu prowadził normalny doping. Przez resztę spotkania ?Przodek? wraz z przyległymi trybunami skupił się na szyderczych przyśpiewkach. Widać było, że ?Kreciki? mają w tym długoletnią wprawę i mogliśmy usłyszeć m. in. ?piłkarzyki ? pajacyki?, ?jak na mieście was złapiemy ? to was kurwy połamiemy?, ?co baletnice? Biją nas nawet Gliwice?, ?ile jeszcze – tej komedii?, ?koniec tych żartów, pajace koniec tych żartów?, ?wszyscy do Pragi ? spierdalać? czy po wyrzuceniu z boiska Adama Banasia: ?jeszcze dziesięciu, hej sędzia

Reason have sit. Take espn advertisements viagra something childhood dry words loves.

jeszcze dziesięciu?. Po meczu piłkarzy Zagłębia pożegnało gromkie ?wypierdalać?. Ciekawe czy kierownik ds. bezpieczeństwa miał zarzuty do kibiców gospodarzy, że przed meczem nie powiadomili go co będą śpiewać, bo jak wiadomo naszemu gliwickiemu już by żyłka chodziła jak to po meczu z Jagą.

 

Widzów: 3 835 (29),

Doping gospodarzy: 3,5/10,

Flagi gospodarzy: 12 (Przodek, Wielkie Zagłębie, Zagłębie Lubin, Wschowa, Ścinawa, Świdnica, Chojnów, Bolesławiec, Góra&Niechlów, OCB, Zagłębie, Zagłębie Lubin),

Doping gości: 3/10,

Flagi gości: brak.

Powiązane:

Piast GliwiceZagłębie Lubin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2