Reklama:

Relacja z Poznania ? powtórka z rozrywki

Wyjazd do Poznania był naszą pierwszą podróżą w Polskę po przerwie zimowej. Pomimo tego, że na wyjazdowym szlaku nie byliśmy obecni przez prawie 3 miesiące, to dużego ciśnienia nie dało się odczuć w Gliwicach. Co więcej tak słabej liczby na tym stosunkowo atrakcyjnym wyjeździe nikt się nie spodziewał.

Z Gliwic wyruszyliśmy kilkanaście minut przed godziną trzynastą. Przejazd do Poznania odbył się bez historii w towarzystwie tych co zawsze. Jednak kilka osób zapomniało po co jeździ się na wyjazdy, a za bardzo zaangażowała się w nasączanie organizmu różnymi płynami, przez co ich wyjazd o mało nie skończył się gdzieś w środku Polski. Na przyszłość będą już wiedzieć, że  do niektórych rzeczy, a przede wszystkim płynów trzeba podchodzić z rozwagą.

piast035

Na miejscu zameldowaliśmy się po godzinie 17 i po ekspresowym trzepaniu na bramkach wszyscy razem wkraczamy na sektor ze śpiewem na ustach. Na początku zaznaczyliśmy swoją obecność głośnym: ?Jesteśmy zawsze tam?. Sądząc po reakcji miejscowych byliśmy słyszani nie najgorzej, więc siłą rozpędu przez następnych kilka minut zaprezentowaliśmy kilka okrzyków w tym ?Cześć i chwała bohaterom? pamiętając, że 1 marca obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci ?Żołnierzy Wyklętych?. Nasz doping nie stał nawet na przyzwoitym poziomie ze względu na zbyt małą liczbę angażujących się do śpiewu, a zbyt dużą liczbą osób odczuwających już trudy wyjazdu. Co więcej, wracając z Poznania jedna osoba przyznała, że nawet nie pamiętała, że była na sektorze.

Do końca meczu jeszcze kilkakrotnie zaznaczaliśmy swoją obecność podczas przestojów gospodarzy. Niestety zbyt późno stracona ostatnia bramka, niemalże z gwizdkiem sędziego, zaprzepaściła szansę zaśpiewania naszego ostatniego hitu wyjazdowego: ?Cztery zero!?.

W drogę powrotną wyruszyliśmy niemalże po zakończeniu meczu. Cała trasa minęła spokojnie z towarzyszącym nam wahadłem. Do Gliwic przybyliśmy przed trzecią, po 15-godzinnym wyjeździe.

Gospodarze

 piast094

Lech zapełnił Kocioł w dwóch poziomach. Przez cały mecz prowadzili bardzo dobry doping. Na płocie wywiesili 21 flag oraz transparent ?Bohaterowie Wyklęci?.

 

Widzów: 13 621 (60),

Doping gospodarzy: 9/10,

Flagi gospodarzy: 21,

Doping gości: 2/10,

Flagi gości: 3 (Legion Gliwice, Szlachta Gliwic, Żul Banda).

Powiązane:

Lech PoznańPiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2