Reklama:

Relacja z trybun: Piast Gliwice ? Lech Poznań

,Mecz z Lechem Poznań był ostatnim przed 10-dniową przerwą w dopingowaniu naszej drużyny (do Bielska tradycyjnie nie pojedziemy). W młynie pojawiliśmy się w liczbie porównywanej do meczu z Widzewem, a stadion ogółem został zajęty w połowie.

dsc_3032

Pierwsze kilkanaście minut naszego dopingu stało na bardzo dobrym poziomie. Nawet ?Hej Piaście gol? wychodziło jakoś głośniej niż zwykle. Dodatkowo nasz doping często przerywany był okrzykami, w którym prym wiodły: ?Hej Piast?, ?GieKaeS?, ?Piastunka?, ?Gliwice? czy ?Aviva?.  Jednak po kwadransie doping ewidentnie siadł. ?Młynowemu? dopiero udało się trochę rozruszać towarzystwo po przerwie, gdy zostaliśmy podzieleni na dwie strony. Co prawda bębniarz został wcześniej przekupiony przez jedną ze stron, ale i tak trzeba obiektywnie stwierdzić, że było głośniej niż jak śpiewaliśmy razem. Przez kilkanaście minut na zmianę przekrzykiwaliśmy się okrzykami w tym m.in. ?Całe Życie ? Piast Gliwice? oraz zaśpiewaliśmy z podziałem ?To co jest w nas?. Po meczu młyn pożegnał piłkarzami oklaskami, a reszta stadionu gwizdami. W zasadzie można by się z nimi zgodzić, bo Piast zagrał katastrofalnie, ale z drugiej strony w dalszym ciągu taką samą mamy różnicę bramek do lidera i czerwonej latarni ligi.

Goście

dsc_3020

Lech do Gliwic przyjechał autokarami, choć planowali wybrać się pociągiem specjalnym (PKP postawiło zaporową cenę). Ostatecznie poznaniacy zjawili się w naszym mieście w niecałe pół tysiąca, chociaż zamówili dwa razy więcej wejściówek. Goście prowadzili rwany doping, którego poziom był raczej poniżej przeciętnej. W młynie podczas naszych przerw, gdy Lech śpiewał, słyszeliśmy praktycznie tylko mruczenie. Dopiero zebrali się pod koniec spotkania jak już wynik spotkania był ustalony. Na płocie wywiesili 5 flag.

 

Widzów: 5 185 (470),

Doping gospodarzy: 7/10,

Flagi gospodarzy: 10 (Szlachta Gliwic, Legion Gliwice, Piast Gliwice ? Wasza Nienawiść, Honor Miasta, Piast Gliwice z czachą, BATE&PIAST, BATE, Sośnica, GNLS, Wolna Białoruś),

Doping gości: 4/10,

Flagi gości: 5 (Miast Złą Sławą Owiane, Lech, Fanatycy, Lech Poznań, brytyjka).

 

 

Powiązane:

Lech PoznańPiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2