Reklama:

Relacja z trybun: Piast Gliwice ? Lechia Gdańsk

W zimny, poniedziałkowy wieczór przyszło nam po raz kolejny wspierać nasz Klub w walce o ligowe punkty. Do Gliwic zawitała gdańska Lechia.

Gospodarze

lechia1

Na obiekt przy ul. Okrzei przybyło dzisiaj 4 tys. widzów co na godzinę i dzień meczu jest wynikiem dosyć słabym. Gdzie podziała się ta frekwencja gdy graliśmy z Katowicami czy Zawiszą? Ale do rzeczy. W młynie zebrało się na ok. 800 głów. Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych doping stał na dobrym poziomy. Praktycznie nie było żadnych przestojów. Pod koniec drugiej połowy, gdy już powoli opadaliśmy z sił, Tomek Podgórski strzelił piękną bramkę, która dodała nam tchu, a kilkanaście minut później, w debiucie nasze zwycięstwo przypieczętował Marcin Robak. Chwilę po meczu podziękowaliśmy naszym zawodnikom za zwycięstwo oraz trochę z nimi pośpiewaliśmy.

Warto również zwrócić uwagę, że po raz kolejny obecni w Gliwicach byli nasi przyjaciele z Białorusi, za których wsparcie serdecznie dziękujemy.

Goście

lechia3

Lechia do Gliwic przyjechała w niecałe 300 osób. Razem z nimi na sektorze znaleźli się kibice Wisły Kraków. Na płocie wywiesili 8 flag w tym: ?Biało-Zieloni Lechia Gdańsk?, ?Honor?, dwie flagi Wisły oraz parę mniejszych. Goście nie prowadzili ciągłego dopingu, a skupili się tylko na okrzykach podczas naszych przestojów. Kilkakrotnie pozdrawiali również swoich zgodowiczów.

 

Widzów: 4 051 (ok. 280)

Doping gospodarzy 8/10

Flagi gospodarze: 21  (Obrońców Pokoju, Kopernik, Śródmieście, Milenium, PG, BATE, Sikornik, BATE&PIAST, Good Night Left Side, Honor Miasta, Legion Gliwice, Piast Gliwice, Pszczyńska, Polska, Piast Gliwice z czaszką, Szlachta Gliwic, Zatorze, Weterani, CŻPG, Szobiszowice, Wolna Białoruś)

Doping gości: 3/10

Flagi gości: 8

Powiązane:

Piast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
PIAST
PIAST
1
DOM
Cracovia
Cracovia
O
Następny
Pogoń
Pogoń
?
WYJAZD
PIAST
PIAST
?
Listopad
1. ziombar 13
2. MIKE84 12
3. Borys 11
4. Niebrzyd96 11
5. Bombel_89 10
Październik
1. Mucha 35
2. piastunkaodlat 28
3. Borys 25