Reklama:

Relacja z trybun: Piast Gliwice ? Podbeskidzie Bielsko-Biała

Spotkanie z Podbeskidziem przeszło już do historii. Na pewno nie był to mecz, który będziemy wspominać przez lata. Ba, nawet przez następne dni. Typowe spotkanie pozbawione większych emocji.

Gospodarze

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Podczas spotkania z Podbeskidziem nastąpiła zmiana młynowego. Po 5-letniej przygodzie na gnieździe D. postanowił w końcu zawiesić megafon na kołku. Zmiana nastąpiła gładko, bo zastępującego go D. też mieliśmy już okazję nie raz podziwiać w tej roli. W niedzielne popołudnie w młynie zasiadło ok. 600 osób. Przez pierwszą połowę skupiliśmy się raczej na dopingu, który królował jeszcze na naszym starym stadionie, dodając ?Nasze Okrzei?. Najlepiej wychodziło ?Piast Gliwice ole?, które ewidentnie upodobało sobie Milenium pokazując wszystkim, że można śpiewać jeszcze głośniej.

W drugiej połowie na gnieździe stanął M. i już do końca meczu motywował do głośniejszego śpiewu. W tej części gry nasz repertuar został odmłodzony i pojawiło się ?To co jest w nas?, ?St. Pauli? czy dobrze wychodzące ?Hej GieKaeS Piast?. Dodatkowo kilkakrotnie cały stadion był zachęcany do wspólnego śpiewu. Po meczu przypomnieliśmy naszym piłkarzom ile punktów mają przywieźć z Chorzowa.

Goście

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Podbeskidzie do Gliwic przyjechało autobusami w prawie dwie setki bez flag. Przez całe spotkanie prowadzili słaby doping, który nawet w naszych przestojach nie był słyszany po drugiej stronie stadionu. Próbowali nawet śpiewać na dwie strony, co przy takiej liczbie należy uznać za ciekawostkę.

 

Widzów:

4 625 (170),

Flagi gospodarzy: 4 (Polska, Piast Gliwice z czachą, Sośnica, GNLS),

Doping gospodarzy: 8/10,

Flagi gości: brak,

Doping gości: 3/10.

Powiązane:

Piast GliwicePodbeskidzie Bielsko-Biała

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7