Reklama:

Relacja z trybun: Piast Gliwice ? Pogoń Szczecin

W Gliwicach mecz przeciwko Pogoni nie wywołał jakiejś większej mobilizacji, co może dziwić mając w pamięci ostatnie kontakty pomiędzy obiema ekipami. Niestety po raz kolejny stadion nie zapełnił się nawet w połowie.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Pomimo atrakcyjnego terminu spotkania i rywala z podtekstami nasz młyn zapełniał się bardzo powoli i ostatecznie uformowało się 500 głów żądnych wspierania Niebiesko-Czerwonych. Nasz doping zaczęliśmy trochę inaczej, niż zwykle, od głośnego: ?W całej Polsce są wyklęci, Pogoń Szczecin konfidenci?, które jeszcze kilkakrotnie było skandowane w czasie trwania spotkania. Nie zabrakło jeszcze innych przyśpiewek adresowanych w stronę przyjezdnych. Przez cały czas spotkania nasz doping stał na przyzwoitym poziomie, ale bez szału. Jedynie na wyżyny potrafiliśmy się wznieść przez kilkanaście minut po odrabianiu strat przez Kamila Wilczka, gdy widok na murawę zasłaniały nam duże flagi na kijach, co po raz kolejny w naszym przypadku daje nam pozytywnego kopa. Tradycyjnie już coraz lepiej wychodzi nam ?Nasze Okrzei? oraz dosyć długo ciągnięta przyśpiewka: ?Ja kocham Piasta? z charakterystycznymi klaśnięciami. Nie zabrakło też ?Piast Gliwice ole? czy ?Piast Gliwice aeaeao?. Po meczu podziękowaliśmy naszym zawodnikom za walkę do końca meczu.

Goście

 SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Portowcy do Gliwic przyjechali w ponad dwie setki z 6 flagami. W komplecie na trybunach znaleźli się po kwadransie gry i od razu zaznaczyli swoją obecność. Przez całe spotkanie starali się prowadzić w miarę ciągły doping, ale w naszym młynie praktycznie nie byli słyszani. Kilkakrotnie wymieniali z nami uprzejmości.

 

Widzów: 4 348 (230),

Flagi gospodarzy: 9 (Polska, Piast Gliwice, Legion Gliwice, PG, Weterani, Sośnica, Czekanów, PIAST&BATE, GNLS),

Doping gospodarzy: 7/10,

Flagi gości: 6 (1948, EW, Choszczno, PS on tour, MKS Pogoń, FCh?92),

Doping gości: 6/10.

Powiązane:

Piast GliwicePogoń Szczecin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
PIAST
PIAST
1
DOM
Cracovia
Cracovia
O
Następny
Pogoń
Pogoń
?
WYJAZD
PIAST
PIAST
?
Listopad
1. ziombar 13
2. MIKE84 12
3. Borys 11
4. Niebrzyd96 11
5. Bombel_89 10
Październik
1. Mucha 35
2. piastunkaodlat 28
3. Borys 25