Reklama:

Relacja z trybun: Piast Gliwice ? Zagłębie Lubin

W bardzo gorące niedzielne popołudnie przyszło nam grać z Zagłębiem Lubin. Jeżeli popatrzyć na terminarz to godzina meczu była odpowiednia, ale dla dalszej części sezonu. Ktoś chyba urwał się z choinki nie przewidując tego, że na przełomie lipca i sierpnia można się zazwyczaj spodziewać największych upałów. Czy tak trudno przełożyć godziny rozpoczęcia pierwszych 4-5 kolejek na godziny pomiędzy 18 a 21. Przecież telewizja żadnego konfliktu interesów by nie miała, bo o ile wiadomo drużyny z najlepszych lig dopiero przygotowują się do sezonu jak nie kończą urlopy.

Gospodarze

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Frekwencja przy ul. Okrzei najgorsza od otwarcia nowego stadionu (bierzemy tylko pod uwagę oficjalne mecze Piasta), na gliwicki obiekt udało się tylko lekko ponad 3 tysiące widzów. Szkoda, że kolejki były przed kąpieliskiem, a nie przed kasami stadionu. W młynie również bardzo słabo. Nasza liczba aktywnie dopingujących wahała się pomiędzy 350 a 500 osób. Na płocie wywiesiliśmy 26 flag i przez całe spotkanie prowadziliśmy w miarę ciągły doping. Ze względu na panujące warunki skupiliśmy się bardziej niż zwykle na okrzykach, a dłuższe przyśpiewki powtarzaliśmy po 4-5 razy. Ogólnie nasz doping jak i liczba wypadły dosyć mizernie. Najgłośniejsze zrywy mieliśmy na początku spotkania oraz po tym jak Tomek Podgórski do spółki z Rubenem i Marcinem Robakiem zrobili porządek na boisku zmieniając wynik spotkania. Po meczu podziękowaliśmy piłkarzom za dobry rezultat i przybiliśmy z nimi ?piątki?.

Goście

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Zagłębie do Gliwic przyjechało trzema autokarami i kilkunastoma autami. Przez cały mecz prowadzili raczej ciągły doping. Na płocie wywiesili 6 flag. W trakcie spotkania wymienili z nami kilkakrotnie ?uprzejmości?. Po meczu dosyć dosadnie powiadomili swojego trenera, że nie jest już mile widziany w Lubinie. Zagłębie określiło swoją liczebność na ponad 300 głów.

 

Widzów: 3 150 (320)

Doping gospodarzy: 4/10,

Flagi gospodarzy: 26 (Polska, Honor Miasta, Piast Gliwice, Legion Gliwice, Piast Gliwice z czachą, PG, Szlachta Gliwic, Dynastia Piastów, Obrońców, Kopernik, Milenium, Pszczyńska, Kujawska, Sośnica, Głogów, Czarne, Podlesie, Szobiszowice, Zatorze, Waryński, Sikornik, Gierałtowice, BATE&PIAST, BATE, Wolna Białoruś, GNLS),

Doping gości: 4/10,

Flagi gości: 6 (Na wyprawie, Zagłębie, Bolesławiec, OCB ?03, Fanatyczni chojnowianie, Ścinawa).

Powiązane:

Piast GliwiceZagłębie Lubin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2