Reklama:

Relacja z trybun: Piast Gliwice ? Zagłębie Lubin

Długie w tym sezonie porobiły nam się te mecze w Gliwicach, ale możemy być pewni, że już dodatkowe 30 minut oglądania poczynań naszych gwiazd mamy z głowy. Teraz możemy skupić się tylko na meczach domowych i wyjazdach na znane nam stadiony ligowe.

Gospodarze

1770

W niedzielny wieczór wystawiamy 500-osobowy młyn. Od samego początku spotkania nasz doping stał na bardzo dobrym poziomie. W pierwszej połowie lecieliśmy z naszym standardowym repertuarem w którym królowało: ?To co jest nas?, ?St. Pauli?, ?Nasze Okrzei? oraz wszystkie okrzyki. Naturalnie, nie zabrakło 5-minutowych, standardowych wymian ?uprzejmości? z Zagłębiem, na które w pewnej chwili już nawet spiker nie zwracał uwagi.

W drugiej połowie odkurzyliśmy dwie przyśpiewki, które dosyć dawno nie były słyszane na naszym stadionie. Jako pierwsze zarzucone zostało ?Piast Gliwice gol aeao? przy którym wyśmienicie się bawiliśmy podrzucając barwy do góry, by następnie przenieść zabawę na całą trybunę za sprawą niebiesko-czerwonej ciuchci. Kilkanaście minut później przyszedł czas na ?GieKaeSie ty nasz? zaśpiewanej w wersji przekształconej na Puchar Polski. W dalszej części spotkania zaprezentowaliśmy ?Labadę? w wersji pogo. Na koniec drugiej połowy zaśpiewaliśmy ponownie ?St. Pauli? oraz ?Całe życie z wariatami?.

Dogrywka wypadła w naszym wykonaniu trochę słabiej niż końcówka regulaminowego czasu gry. Trudy meczu dały nam się we znaki. Jednak po raz ostatni zmotywowaliśmy się do ponownego głośnego śpiewu, który nie ustawał nawet w przerwach. Przed rzutami karnymi dodaliśmy otuchy Darkowi Treli głośno skandując jego nazwisko, jednak okazało się, że nic to nie dało. Po meczu podziękowaliśmy naszym piłkarzom za walkę.

Goście

1860

Zagłębie do Gliwic wybrało się po raz drugi w ciągu ostatnich 3 tygodni. Tym razem na Górny Śląsk zawitała ponad setka lubinian, która podróżowała na własną rękę. Zagłębie na płocie wywiesiło 2 flagi oraz prowadziło doping tylko w pierwszej połowie, po czym wygodnie rozsiedli się w swoim sektorze. Kolejną aktywność u ?Miedziowy? zaobserwowaliśmy dopiero tuż przed karnymi, gdy wszyscy jak jeden mąż zmienili o kilkanaście metrów swoje miejsca by zasiąść centralnie za bramką.

 

Widzów: 4 921 (110),

Doping gospodarzy: 9/10,

Flagi gospodarzy: 6 (Legion Gliwice, Piast Gliwice z czachą, Polska, BATE&PIAST, Sośnica, GNLS),

Doping gości: 2/10,

Flagi gości: 2 (Na wyprawie, Fanatyczni chojnowianie).

Powiązane:

Piast GliwiceZagłębie Lubin

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2