Reklama:

Relacja z trybun: Piast Gliwice ? Zawisza Bydgoszcz

Poniedziałkowe spotkanie na stadionie przy ul. Okrzei zgromadziło ponad 5 tysięcy widzów co należy uznać za wynik mocno przeciętny. Niestety naszym zawodnikom nie udało się powrócić na podium w tabeli, ale co najmniej nasz doping stał na dobrym poziomie.

Gospodarze

027

Młyn podczas spotkania z Zawiszą zapełniał się dosyć powoli. Ostatecznie stanęło na liczbie ponad 500 osób, które żywiołowym dopingiem chciały ponieść naszych piłkarzy do zwycięstwa. Mimo dosyć słabej liczby udało nam się rozkręcić jeden z lepszych dopingów w ostatnim czasie. Słowa uznania należą się również dla kibiców z prostej, którzy ochoczo włączali się do naszych śpiewów i klaskali niemal przez całe spotkanie.

Doping rozpoczęliśmy od czterokrotnego zaśpiewania ?St. Pauli?, aby pokazać gościom jak to się robi w Gliwicach i ile czasu potrzeba, aby opanować to do perfekcji. Następnie w naszym repertuarze znalazło się trochę okrzyków oraz ?Choć w Krakowie? i ?To co jest w nas?. Resztę czasu w pierwszej połowie zagospodarowaliśmy na dłuższe śpiewy przy: ?Piast Gliwice gol? i ?Piast Gliwice aeaeao?. Dodatkowo pozdrowiony został Darek Trela, który po kontuzji zameldował się w końcu w bramce oraz były zawodnik Zawiszy, jedyny kibic tego klubu w Gliwicach oraz twórca gliwickich ?Piątek? ? Jerzy Wojewódzki.

Po przerwie nasz doping stał na jeszcze lepszym poziomie. Na początku rozkręciliśmy się przy ?Hej, Hej, Gliwice? by kilka chwil później ruszyć z ?Naszym Okrzei?. Pod koniec spotkania jeszcze raz zaśpiewaliśmy ?St. Pauli?, a po meczu podziękowaliśmy naszym zawodnikom za walkę.

Goście

088

Zawisza do Gliwic przyjechał w 150 głów. Na miejscu dołączyła do nich setka zgodowiczów z GKS-u Tychy. Na sektorze obecna była również czteroosobowa delegacja fanów ŁKS-u. Przyjezdni na sektor wchodzili przez całą pierwszą połowę. W pierwszej części tylko kilkakrotnie zaznaczyli swoją obecność. Po przerwie, na początku zgromadzili się na schodach, a po kilku minutach zajęli centralne miejsce na swoim sektorze skąd prowadzili dosyć rwany i przeciętny doping. Na płocie wywiesili 5 flag w tym jedną tyskich kibiców.

 

Widzów: 5 012 (250)

Doping gospodarzy: 9/10,

Flagi gospodarzy: 4 (Piast Gliwice z czachą, Legion Gliwice, Polska, GNLS),

Doping gości: 3/10,

Flagi gości: 5 (Zawisza pany niebiesko-czarne szatany, On tour Śródmieście i Bocianowo, Świecie, Wojowniczy Klub Sportowy, Tyski Fan).

Powiązane:

Piast GliwiceZawisza Bydgoszcz

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2