Reklama:

Relacja z Wrocławia ? Koniec rundy

Wypad do Wrocławia był naszym ostatnim wyjazdem i zarazem ostatnim meczem w tym roku. W związku z tym, że dosyć rzadko w tym sezonie dane jest nam grać w weekendy, to do stolicy Województwa Dolnośląskiego udało się nam zebrać lepszą liczbę niż zazwyczaj.

Goście

 6470

Zapisy na wyjazd rozpoczęliśmy już w środę i prowadziliśmy przez następne dwa dni. Ogółem na liście znalazło się 170 nazwisk. Do Wrocławia wyruszyliśmy niecałe 4 godziny przed meczem w sile 3 autokarów i kilku aut. Podróż minęła bez przeszkód z ciągłym wahadłem i na miejscu zameldowaliśmy się niecałą godzinę przed meczem. Wejście na obiekt odbyło się sprawnie pomimo licznych kontroli, w tym skanowania dowodów osobistych, badania wykrywaczem metali czy przeszukiwaniem, którego nawet w Szczecinie by się nie powstydzili. Na stadionie w komplecie pojawiliśmy się kilkanaście minut przed meczem, od razu zaznaczając swoją obecność.

Przez całe spotkanie prowadziliśmy dobry doping, ale bez fajerwerków. Na początek na tapetę wzięliśmy ?Nasze Okrzei? w wersji wyjazdowej, które wychodziło naprawdę godnie. Ogólnie przez całe spotkanie prowadziliśmy bardzo urozmaicony śpiew wałkując od deski do deski niemalże cały nasz śpiewnik. Do naszego repertuaru wróciło dawno niesłyszane: ?A wszystko to, bo ciebie kocham?. Nie mogło oczywiście zabraknąć także pozdrowień dla ?BATE?.

Dziesięć minut po meczu już siedzieliśmy w autokarach, a kolejnych kilka minut później byliśmy już na trasie. Za bramkami zrobiliśmy postój, żeby zjeść i wypić coś ciepłego, bo ceny na wrocławskim gigancie były zaporowe. Na szczęście stacje i restaurację nie zostały zablokowane przez tych co zawsze, a co więcej na żadnej nie było nawet awarii. Jednak się da. W Gliwicach pojawiliśmy się kilkanaście minut po dwudziestej trzeciej.

Gospodarz

6557

Kibiców Śląska na stadionie pojawiło się ponad 8 tysięcy z czego połowa zasiadła w młynie, czyli frekwencja z ostatnich meczów skoczyła im jakoś dwukrotnie. Przez cały mecz prowadzili dobry doping. Na płocie wywiesili 20 flag i wizualnie prezentowali się przyzwoicie.

 

Widzów: 8 456 (170),

Doping gospodarzy: 8/10,

Flagi gospodarzy: 20,

Doping gości: 7/10,

Flagi gości: 3 (Polska, PG, Sośnica).

Powiązane:

Piast GliwiceŚląsk Wrocław

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2