Reklama:

Zasady

Support

Wszystkie pytania związane z typerem należy kierować na maila kwas@piastgliwice.eu. Pytania związane z działaniem typera wysyłane na fanpage będą ignorowane.

Jak zacząć?

Każdy może dołączyć do zabawy przez rejestrację (kilknij tutaj aby to zrobić) na naszej stronie. Przy rejestracji należy zaznaczyć „Gra w lidze – Lotto Ekstraklasa„. Rejestracja jest otwarta tylko w podanych na stronie/facebooku terminach.

Na czym to polega?

Typujesz wyniki meczów Ekstraklasy (najpóźniej 15 minut przed startem spotkania!). Jeżeli nie możesz typować następnej kolejki i/albo nie masz wyników z poprzedniej, to najprawdopodobniej administrator jeszcze nie zdążył zaktualizować meczów.

Zdobywa się 5 punktów za poprawne wytypowanie wyniku lub 2 punkty za poprawny wybór zwycięzcy (lub remisu). Czasami możemy wymyślać dodatkowe pytania, które będą punktowane w różny sposób (informacje na stronie lub facebooku).

Tzw. złota piłka przy typowaniu meczu oznacza pomnożenie naszej zdobyczy punktowej (w przypadku tego meczu) przez 2.

Gdy gracze mają tyle samo punktów, to w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę liczbę dokładnie odgadniętych wyników, następnie liczbę poprawnie wybranych rezultatów, a na samym końcu odpowiedzi w pytaniach dodatkowych.

Nagrody

Główną nagrodą jest meczowa koszulka Piasta. Przewidziano również nagrody dla reszty najlepszych uczestników oraz dla gracza miesiąca!

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2