Reklama:

Rusov: To będzie mecz za sześć punktów

Dobrivoj Rusov zastępuje zawieszonego Jakuba Szmatułę. Pierwszy bramkarz Piasta musi odpokutować swoje zachowanie z derbów. Przypomnijmy, że zdaniem KL, Kuba naruszył nietykalność cielesną arbitra…

Zastępcą Szmatuły jest Dobrivoj Rusov. Okazuje się, że z nim między słupkami Piast nie przegrywa, a ostatnio niebiesko-czerwoni zdobyli komplet punktów.

– Mam w tym jakiś udział, ale to zasługa drużyny. Bywają mecze, w których bramkarz broni świetnie, a zespół i tak przegrywa. Brak porażki w tych meczach to duży pozytyw i mam nadzieję, że będziemy kontynuować punktowanie. Jestem w Piaście trzy lata i do tej pory chyba tylko raz zdarzyła się okazja, abym bronił w trzech spotkaniach z rzędu. Bramkarz potrzebuje regularności, a do tej pory jej nie miałem. Trudno wejść w rytm po kilkunastu meczach na ławce. – Powiedział dla oficjalnej strony Piasta Dobo.

Następnym rywalem wicemistrza Polski z sezonu 2015/16 jest sąsiad z tabeli.
– To będzie starcie za sześć punktów. Liczę, że zagramy dobre spotkanie, ale najważniejszy jest wynik. Za piękną grę nikt punktów nie daje, więc wolałbym zagrać brzydko i wygrać. To będzie twardy mecz. – Dodał Rusov.

Źródło: Piast-Gliwice.eu – oficjalny serwis klubu

Powiązane:

Dobrivoj RusovTermalica Bruk-Bet Nieciecza

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Korona
Korona
1
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Jagiellonia
Jagiellonia
?
Najnowsze
Grudzień
1. MIKE84 18
2. Borys 17
3. Bombel_89 15
4. dvlii 15
5. konieczko18 15
6. bucus77 12
7. Mucha 11
8. Dawidd2-d1 10
9. danielo39 9
10. ZABA1975 9