Reklama:

Seweryn: Glik żyje tym, jak idzie gliwiczanom

Damian Seweryn to były piłkarz Piasta. Obecnie jest trenerem, a prywatnie przyjacielem Kamila Glika, z którym utrzymuje kontakt do dziś.

Seweryn powiedział, że wierzy w utrzymanie Piasta. – To na tyle dobrze zorganizowany klub, że bez problemów powinien się utrzymać w gronie najlepszych. Mają spore doświadczenie i na tyle dobrych zawodników, że nie powinno być problemów z utrzymaniem. Do tego dochodzi dobry trener, z którym w przeszłości sam miałem okazję współpracować. Tak, że jak mówię, nie powinno być źle – powiedział Seweryn dla Interii.

Były piłkarz Piasta wspomniał również o Kamilu Gliku. – Żył i cały czas żyje tym, jak idzie gliwiczanom. To się nie zmieniło i już się nie zmieni. Do dziś wspominamy zresztą okres wspólnych występów, które może nie były tak efektowne, jak teraz, ale były to wspaniałe chwile dla nas obu. To było coś grać w orkiestrze zarządzanej przez trenera Dariusza Fornalaka. Jak czas pozwoli, to Kamil ponownie pojawi się pewnie wkrótce na Okrzei – mówi Seweryn, przyjaciel Glika i obecnie piłkarski menedżer.

Źródło: Sport.Interia.pl

Powiązane:

Kamil GlikPiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Cracovia
Cracovia
2
WYJAZD
PIAST
PIAST
1
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Pogoń
Pogoń
?
Kwiecień 2018
1. MIKE84 18
2. krzys23345 14
3. Mucha 14
4. dvlii 12
5. Borys 8
6. Dawidd2-d1 8
7. konieczko18 8
8. ZABA1975 7
9. danielo39 2
10. piastunkaodlat 2