Reklama:

Seweryn: Glik żyje tym, jak idzie gliwiczanom

Damian Seweryn to były piłkarz Piasta. Obecnie jest trenerem, a prywatnie przyjacielem Kamila Glika, z którym utrzymuje kontakt do dziś.

Seweryn powiedział, że wierzy w utrzymanie Piasta. – To na tyle dobrze zorganizowany klub, że bez problemów powinien się utrzymać w gronie najlepszych. Mają spore doświadczenie i na tyle dobrych zawodników, że nie powinno być problemów z utrzymaniem. Do tego dochodzi dobry trener, z którym w przeszłości sam miałem okazję współpracować. Tak, że jak mówię, nie powinno być źle – powiedział Seweryn dla Interii.

Były piłkarz Piasta wspomniał również o Kamilu Gliku. – Żył i cały czas żyje tym, jak idzie gliwiczanom. To się nie zmieniło i już się nie zmieni. Do dziś wspominamy zresztą okres wspólnych występów, które może nie były tak efektowne, jak teraz, ale były to wspaniałe chwile dla nas obu. To było coś grać w orkiestrze zarządzanej przez trenera Dariusza Fornalaka. Jak czas pozwoli, to Kamil ponownie pojawi się pewnie wkrótce na Okrzei – mówi Seweryn, przyjaciel Glika i obecnie piłkarski menedżer.

Źródło: Sport.Interia.pl

Powiązane:

Kamil GlikPiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7