Reklama:

,,Szczepan”: Każdy z nas będzie dawał z siebie sto procent 

Podopieczni Waldermara Fornalika chcą w Niecieczy przedłużyć swoją dobrą passę bez porażki.

W ubiegłą sobotę Niebiesko-Czerwoni rozegrali chyba jeden z najlepszych meczów na wiosnę, co dobrze rokuje przed nadchodzącym spotkaniem z Sandecją Nowy Sącz. – Wykonaliśmy to, co nakreślił nam trener, a dodatkowo reagowaliśmy na sytuacje boiskowe i skutecznie odpieraliśmy ataki rywali. Wychodziliśmy z tego bez problemu… Widać było, że każdy z nas chciał wygrać i zdobyć trzy punkty, bo wiedzieliśmy, że będą one bardzo ważne. – powiedział Mateusz Szczepaniak.

Wypożyczony z Cracovii napastnik potwierdził również, że coraz lepiej rozumie się na boisku z ,,Papenem” oraz Karolem Angielskim. – Myślę, że dobrze nam się współpracuje. W okresie przygotowawczym nie mieliśmy zbyt wiele czasu, aby ze sobą pograć, ale wszystko jest ok. Myślę, że niezależnie w jakiej konfiguracji wyjdziemy w ataku, to każdy z nas będzie dawał z siebie sto procent. – zapewnia piłkarz grający przy Okrzei z numerem 44.

Najbliższy przeciwnik Piastunek mimo, że zamyka obecnie tabelę ligi, nadal jest w stanie zagrozić bramce Szmatuły. Udowodnili to parę kolejek wstecz, kiedy to zremisowali 3:3 z piąta aktualnie Koroną Kielce. W Gliwicach zdają sobie sprawę, że nie można lekceważyć piłkarzy Kazimierza Moskala. – Sandecja ma sporo remisów i już nie jednokrotnie pokazała, że potrafi strzelać bramki. Nie możemy jednak do tego dopuścić, bo dobra gra w obronie to klucz. W ostatnich czterech spotkaniach zagraliśmy na „zero z tyłu” i chcemy kontynuować tę serię. Jestem przekonany, że jeśli zagramy swoją piłkę to będzie dobrze i wyjdziemy zwycięsko z tego starcia. – mówił z dużą nadzieją 27-letni ofensywny zawodnik Piasta.

Źródło: Piast-Gliwice.eu – oficjalna strona klubu

Powiązane:

Mateusz SzczepaniakSandecja Nowy Sączwywiad

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
PIAST
PIAST
O
DOM
Zagłębie
Zagłębie
O
Następny
Wisła P
Wisła P
?
WYJAZD
PIAST
PIAST
?
Luty 2018
1. dvlii 41
2. danielo39 37
3. MIKE84 37
4. ZABA1975 37
5. Dawidd2-d1 35
6. Mucha 34
7. konieczko18 29
8. Niebrzyd96 28
9. Borys 26
10. piastunkaodlat 23