Reklama:

Szeliga blisko Sandecji Nowy Sącz

Bartek Szeliga nie znalazł uznania w oczach trenera Piasta i dostał wolną rękę w poszukiwaniach nowego pracodawcy. Pojawił się temat powrotu Szeliego do Sandecji, z której trafił do Niebiesko-Czerwonych przed czterema laty.

Na temat możliwej zmiany otoczenia Bartka wypowiedział się dyrektor Sportowy Sandecji, Arkadiusz Aleksander – Sandecja lubi stawiać na chłopaków swoich, z naszego regionu. Od lat nasza kadra w znacznym stopniu oparta jest właśnie o takich zawodników. Jeśli tylko nasz wychowanek, po przygodach w innych klubach ma zamiar do nas wrócić i dla obu stron będzie to korzystne, oczywiście jesteśmy chętni na taką współpracę. Popatrzmy na ostatni sezon. Tej nowosądeckiej krwi w drużynie, sztabie i strukturach klubu jest bardzo dużo. To buduje atmosferę.

Sprawdziło się to w szatni, jeden za drugiego skoczyłby w ogień, widać to było również na boisku i w dużej mierze dzięki temu osiągnęliśmy sukces. Charakter i wola walki, u siebie w domu, w swoim klubie przyniosła efekty. Odnośnie Bartka, to jeśli będzie sygnał, że może przenieść się z Piasta Gliwice do nas, znajdą się na to środki finansowe, to na pewno zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby trafił do Nowego Sącza.

sadeczanin.info

Powiązane:

Bartosz SzeligaPiast GliwiceSandecja Nowy Sącz

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7