Reklama:

Szeliga blisko Sandecji Nowy Sącz

Bartek Szeliga nie znalazł uznania w oczach trenera Piasta i dostał wolną rękę w poszukiwaniach nowego pracodawcy. Pojawił się temat powrotu Szeliego do Sandecji, z której trafił do Niebiesko-Czerwonych przed czterema laty.

Na temat możliwej zmiany otoczenia Bartka wypowiedział się dyrektor Sportowy Sandecji, Arkadiusz Aleksander – Sandecja lubi stawiać na chłopaków swoich, z naszego regionu. Od lat nasza kadra w znacznym stopniu oparta jest właśnie o takich zawodników. Jeśli tylko nasz wychowanek, po przygodach w innych klubach ma zamiar do nas wrócić i dla obu stron będzie to korzystne, oczywiście jesteśmy chętni na taką współpracę. Popatrzmy na ostatni sezon. Tej nowosądeckiej krwi w drużynie, sztabie i strukturach klubu jest bardzo dużo. To buduje atmosferę.

Sprawdziło się to w szatni, jeden za drugiego skoczyłby w ogień, widać to było również na boisku i w dużej mierze dzięki temu osiągnęliśmy sukces. Charakter i wola walki, u siebie w domu, w swoim klubie przyniosła efekty. Odnośnie Bartka, to jeśli będzie sygnał, że może przenieść się z Piasta Gliwice do nas, znajdą się na to środki finansowe, to na pewno zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby trafił do Nowego Sącza.

sadeczanin.info

Powiązane:

Bartosz SzeligaPiast GliwiceSandecja Nowy Sącz

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
PIAST
PIAST
1
DOM
Cracovia
Cracovia
O
Następny
Pogoń
Pogoń
?
WYJAZD
PIAST
PIAST
?
Listopad
1. ziombar 13
2. MIKE84 12
3. Borys 11
4. Niebrzyd96 11
5. Bombel_89 10
Październik
1. Mucha 35
2. piastunkaodlat 28
3. Borys 25