Reklama:

Szmatuła: Jesteśmy pełni optymizmu

Strzeliliśmy gola po fajnej akcji, w ogóle kilka takich przeprowadziliśmy. Z przebiegu gry dobrze to wyglądało. Fajnie sobie radziliśmy. Dlatego jest lekki niedosyt, że nie wygraliśmy, ale wszystko dobrze się zaczyna. – stwierdził po meczu z ,,Pasami” Jakub Szmatuła.

foto. gol24.pl / Sylwester Wojtas

Remis jest w miarę sprawiedliwy. Mieliśmy wprawdzie rzut karny, który mógł przesądzić o zwycięstwie, ale nie ma co narzekać. Ważne, że nie przegraliśmy na wyjeździe. Obrona rozegrała bardzo dobry mecz. – przyznał Jakub Szmatuła, który skomentował także swój błąd przy golu dla krakowian. – Poślizgnąłem się. Niewiele mi brakło, bym wypiąstkował piłkę, ale noga mi ujechała i skończyło się, jak się skończyło. To był przypadek. Może założyłem trochę za krótkie korki? Było bardzo miękko, zabrakło mi w tej sytuacji odbicia. Dobrze, że chłopaki szybko wyrównali. – mówił z ogromną ulgą po ostatnim gwizdku 36-latek.

Bramkarz Piastunek jest też zadowlony, że znów mógł zagrać w jednej drużynie z „Cesarzem Estonii”. – Kostia wniósł do nas duże doświadczenie, jest powiewem świeżości. To transfer na plus. Szkoda, że nie trafił karnego, ale będzie się sprawdzał w następnych meczach. Nie było rewolucji, graliśmy praktycznie tym samym składem, co w poprzednim sezonie. Został trzon drużyny, jesteśmy skonsolidowani i wierzę, że to przyniesie efekty. – powiedział z dużą nadzieją podopieczny Dariusza Wdowczyka.

Źródło: Katowicki sport

Powiązane:

CracoviaJakub Szmatuławypowiedzi pomeczowe

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Lechia
Lechia
O
WYJAZD
PIAST
PIAST
2
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Wisła K
Wisła K
?
Grudzień
1. MIKE84 33
2. dvlii 29
3. Bombel_89 27
4. Borys 27
5. danielo39 25
6. Mucha 23
7. Dawidd2-d1 22
8. konieczko18 21
9. piastunkaodlat 20
10. bucus77 20