Reklama:

T. Hateley: „Zamiast regularnie występować byłem bezrobotny”

Tom Hateley wrócił do Ekstraklasy i reprezentuje barwy Piasta Gliwice. Poprzednio występował w Szkockiej Premier League, w Dundee FC, z którego miał się przenieść do Anglii, ale ostatecznie został bez klubu.

Foto: skysports.com

Nie liczyło się, że rozegrałem 300 spotkań, choćby w lidze szkockiej, polskiej, w europejskich pucharach… To wszystko było mało istotne, przedstawiciele klubów wytykali mi brak doświadczenia w grze w Anglii. Zamiast regularnie występować byłem bezrobotny. To było dla mnie frustrujące! – Powiedział Anglik w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Kariera piłkarska jest krótka, a bez samodyscypliny daleko bym nie zajechał. Moja żona świetnie gotuje, też lubię czasami posiedzieć w kuchni. Z przyjemnością jadłem i jem produkty bogate w białko, lubię ryby, potrawy z kurczaka. Gdy przyjechałem na testy do Gliwic, miałem taką samą sylwetkę, jak teraz. Na pewno pozytywnie wpłynęły również na mnie gościnne treningi w listopadzie i grudniu z Glasgow Rangers. – Dodał 28-latek.

Pracowaliśmy solidnie zimą, przygotowaliśmy się na różne boiskowe sytuacje, scenariusze, wspieramy się nawzajem i każdy angażuje się w grę obronną. Jesteśmy mocni i powinniśmy być dumni z naszej gry.

Źródło: Przegląd Sportowy

Powiązane:

Tom Hateley

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7