Reklama:

Tak się bawi, tak się bawi strefa VIP!

Nie milkną echa przerwanych derbów, w których Górnik Zabrze okazał się gorszą, pod względem sportowym drużyną, przegrywając 1:0 do 82 minuty.

Jak możemy przeczytać w Nowinach Gliwickich – Podczas zamieszek, do jakich doszło na stadionie w czasie derbów, dostało się i pewnemu radnemu z Koalicji dla Gliwic. Jak mówią poinformowani, słusznie, bo radny był, delikatnie mówiąc, nieznośny.

4 marca w nocy do izby przyjęć szpitala wielospecjalistycznego przy ulicy Kościuszki w Gliwicach wpadł pijany mężczyzna. Żądał lekarza, twierdząc, że podczas meczu na stadionie miejskim dostał petardą w ucho.

Mężczyzna uskarżający się na silny ból ucha nie chciał jednak poddać się badaniu, za to się awanturował. Jak to pijany. Personel, najwyraźniej nie wiedząc, co z delikwentem zrobić, wezwał policję. Na miejsce przyjechał patrol z pierwszego komisariatu. Mundurowi chcieli awanturnika wylegitymować, lecz ten nie miał przy sobie dokumentów. Powiedział jednak, że nazywa się Krzysztof Kleczka. Radny Krzysztof Kleczka. Policjanci mieli te dane sprawdzić, po czym wyprowadzili człowieka na zewnątrz.

Kiedy go wyprowadzano, odgrażał się jeszcze lekarce – mówi świadek.

Na temat zajścia wypowiedział się sam „poszkodowany”.

Jest mi przykro, że tak się stało. Nie jestem jakimś awanturnikiem i nie wdaję się w żadne tego typu konflikty – zapewnia Kleczka. – Po prostu się zdarzyło i proszę w żaden sposób nie łączyć tej sytuacji z poprzednią sprawą, sprzed kilku lat. Ubolewam nad tym, że państwo przez całą trwającą kadencję dostrzegacie tylko negatywny incydent z moim udziałem, natomiast wszystkie niewątpliwie dobre rzeczy, jakie robię, uchodzą państwa uwadze.

„Sprawa sprzed kilku lat”, o której wspomina Kleczka, to opisywana przez Andrzeja Sługockiego, dziennikarza „NG”, historia, w której radny oskarżony był o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad dziećmi swojej konkubiny oraz samą konkubiną.

Ze strony UM padło wiele oskarżeń pod adresem wszystkich „Młyna” mimo, że za burdy odpowiadała niewielka jego część, a teraz mamy przykład zachowania radnego, a więc osoby publicznej. Pan Kleczka jest oprócz tego prezesem spółdzielni mieszkaniowej. Pełniąc takie funkcje powinien dawać nieco lepszy przykład obywatelom Gliwic…

Źródło: Nowiny Gliwickie.

Powiązane:

derbyGórnik ZabrzePiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

  • Tak (65%, 92 Głosów)
  • Nie (29%, 41 Głosów)
  • Nie mam zdania (6%, 9 Głosów)

W sumie głosów: 142

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7