Reklama:

W. Fornalik: Z wystawianiem ocen trzeba poczekać

Piast przegrał na swoim boisku z wicemistrzem Polski 0:2. Piłkarze piasta oddali w całym meczu tylko jeden celny strzał, przez co Waldemar Fornalik nie mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Przegraliśmy z naprawdę dobrym zespołem, co nie jest dla nas usprawiedliwieniem. Powiedziałem drużynie w szatni, że nie spuszczamy głów, bo przed nami jeszcze wiele spotkań. Wierzę w ten zespół i w to, co robiliśmy. Jestem przekonany, że efekty punktowe przyjdą prędzej czy później. – Powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Fornalik.

Trener wypowiedział się również na temat nowych nabytków Piasta. – Tomek Jodłowiec trenuje z nami niecałe trzy tygodnie i myślę, że jak na tak krótki okres, to zagrał na prawdę dobre spotkanie. Tom Hateley organizował grę defensywną w środku pola i też wypadł na plus. Tak samo, jak Kuba Czerwiński w obronie. Natomiast Mateusz Szczepaniak wszedł w trudnym momencie, ponieważ było już 0-2, ale był bardzo ruchliwy. Uważam jednak, że z wystawianiem ocen trzeba poczekać przynajmniej kilka spotkań.

Źródło. Piast-Gliwice.eu

Powiązane:

Waldemar Fornalik

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Lechia
Lechia
O
WYJAZD
PIAST
PIAST
2
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Wisła K
Wisła K
?
Grudzień
1. MIKE84 33
2. dvlii 29
3. Bombel_89 27
4. Borys 27
5. danielo39 25
6. Mucha 23
7. Dawidd2-d1 22
8. konieczko18 21
9. piastunkaodlat 20
10. bucus77 20