Reklama:

W. Fornalik: Z wystawianiem ocen trzeba poczekać

Piast przegrał na swoim boisku z wicemistrzem Polski 0:2. Piłkarze piasta oddali w całym meczu tylko jeden celny strzał, przez co Waldemar Fornalik nie mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Przegraliśmy z naprawdę dobrym zespołem, co nie jest dla nas usprawiedliwieniem. Powiedziałem drużynie w szatni, że nie spuszczamy głów, bo przed nami jeszcze wiele spotkań. Wierzę w ten zespół i w to, co robiliśmy. Jestem przekonany, że efekty punktowe przyjdą prędzej czy później. – Powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Fornalik.

Trener wypowiedział się również na temat nowych nabytków Piasta. – Tomek Jodłowiec trenuje z nami niecałe trzy tygodnie i myślę, że jak na tak krótki okres, to zagrał na prawdę dobre spotkanie. Tom Hateley organizował grę defensywną w środku pola i też wypadł na plus. Tak samo, jak Kuba Czerwiński w obronie. Natomiast Mateusz Szczepaniak wszedł w trudnym momencie, ponieważ było już 0-2, ale był bardzo ruchliwy. Uważam jednak, że z wystawianiem ocen trzeba poczekać przynajmniej kilka spotkań.

Źródło. Piast-Gliwice.eu

Powiązane:

Waldemar Fornalik

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Ankieta

Czy Konstantin Vassiljev powinien odejść z Piasta?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Kwiecień 2018
1. MIKE84 25
2. Borys 20
3. Mucha 18
4. konieczko18 17
5. krzys23345 16
6. dvlii 16
7. Dawidd2-d1 12
8. danielo39 11
9. piastunkaodlat 7
10. ZABA1975 7