Reklama:

Wszystkie szczegóły wyjazdu do Zabrza

W sklepie Piastoholicy przy ul. Dworcowej ruszyły zapisy na wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Zabrze, które zostanie rozegrane 1 października o 15.30 (niedziela). Zapisy będą prowadzone do 22 września…

 W związku z niezbyt racjonalną polityką klubu z Zabrza na przesyłanie biletów dla kibiców gości, w późniejszym terminie nie będzie możliwości dopisania się na listę ani w sklepiku, ani pod stadionem.  Koszt biletu + okazjonalne gadżety to jedyne 45 zł. Otrzymaliśmy 1130 wejściówek bez możliwości powiększenia puli. Stowarzyszenie Piastoholicy nie rezerwowało żadnych środków lokomocji ponieważ na to spotkanie przewidziano przemarsz. Ruszamy spod byłego klubu „Bravo” przy ul. Chorzowskiej, punktualnie o godzinie 12.00 (apelujemy do wszystkich by byli na czas).  Stowarzyszenie podjęło decyzję, że na ten wyjazd nie pojadą kobiety oraz dzieci.

 

Ostatnie spotkanie w Zabrzu, na którym byli obecni nasi kibice miało miejsce we wrześniu 2008 roku. Wtedy w sektorze gości stawiło się ponad 1300 fanatyków z Gliwic.

 

 

Powiązane:

GKSGórnik ZabrzeksgPiast Gliwicewyjazd

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
PIAST
PIAST
1
DOM
Cracovia
Cracovia
O
Następny
Pogoń
Pogoń
?
WYJAZD
PIAST
PIAST
?
Listopad
1. ziombar 13
2. MIKE84 12
3. Borys 11
4. Niebrzyd96 11
5. Bombel_89 10
Październik
1. Mucha 35
2. piastunkaodlat 28
3. Borys 25