Reklama:

Wyjazd do Zabrza. Przemarsz odwołany… Będą przeguby!

Wydział Spraw Obywatelskich UM w Zabrzu zakazał zgromadzenia w formie przemarszu kibiców Piasta na mecz z Górnikiem Zabrze. Zarząd klubu z Zabrza natomiast jasno podkreślił, że każdy incydent po drodze na stadion będzie skutkował niedopuszczeniem kibiców Piasta na mecz, bez możliwości zwrotu gotówki za sprzedane na to spotkanie bilety.  

Stowarzyszenie Piastoholicy nie będzie narażało swoich kibiców na takie ekscesy  i tym samym jest zmuszone odwołać przemarsz, jednocześnie informując, że środkiem transportu na stadion przy ul. Roosvelta 81 będą podstawione przeguby. Godzina i miejsce zbiórki nie ulega zmianie – 12.00 pod starym klubem Bravo przy ul. Chorzowskiej. Zapisy są wciąż prowadzone w sklepie Piastoholicy przy ul. Dworcowej. Cena biletu z okazjonalnym gadżetem wynosi 45 zł. Apelujemy do wszystkich, kto się jeszcze nie zapisał o nie zwlekanie ponieważ w dystrybucji została już tylko ostatnia partia biletów.

Jednocześnie informujemy, że w związku z zaistniałymi okolicznościami: maksymalne utrudnienie prowadzenia listy wyjazdowej i sprzedaży biletów, ograniczenie liczby wejściówek do 1200 bez jakiejkolwiek możliwości jej powiększenia, brakiem kibicowskiej solidarności w ramach hasła „piłka nożna dla kibiców” i przyjęciem decyzji klubu, miasta i policji za jedyne i właściwe Stowarzyszenie Piastoholicy nigdy nie pójdzie na żadne ustępstwa kibicom Górnika.

Warto dodać, że Stowarzyszenie Kibiców Piasta, mimo animozji między klubami, kierując się solidarnością i dbaniem o godną derbów atmosferę rozpatrywało i naciskało na swój klub by kibice z Zabrza jak najliczniej mogli się stawić na stadionie w Gliwicach. Wydarzenia przed meczem po raz kolejny potwierdzają, że honor i solidarność są dalekie pewnym ekipom w Polsce.

Powiązane:

GKSGórnik ZabrzeksgPiast Gliwice

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKPrint this page

Komentarze

Poprzedni
Lechia
Lechia
O
WYJAZD
PIAST
PIAST
2
Następny
PIAST
PIAST
?
DOM
Wisła K
Wisła K
?
Grudzień
1. MIKE84 33
2. dvlii 29
3. Bombel_89 27
4. Borys 27
5. danielo39 25
6. Mucha 23
7. Dawidd2-d1 22
8. konieczko18 21
9. piastunkaodlat 20
10. bucus77 20