Następny mecz

-:-

17.01.2019 o 14:00

„Zasłużyliśmy na tę wygraną” – WYWIAD z Urosem Korunem

W niedzielę Piast pokonał ŁKS 2:1. Nasz obrońca po meczu był w bardzo dobrym nastroju i z przyjemnością udzielił wywiadu zgromadzonym w mix-zonie dziennikarzom.

Myślę, że ostatecznie nasza wygrana była zasłużona, ale był to bardzo ciężki mecz. Pierwsza połowa nie była najlepsza w naszym wykonaniu – nie mieliśmy za bardzo sytuacji, ale na końcu wygraliśmy.

– Co takiego zdarzyło się w przerwie, co sprawiło, że ta druga połowa była diametralnie inna?

Po prostu wiedzieliśmy, że musimy lepiej zachować się na boisku. Powiedzieliśmy sobie, że druga połowa musi być lepsza – i to tyle.

– Co zadecydowało o tym, że jako pierwsi straciliście bramkę?

Wydaje mi się, że była to dosyć przypadkowa sytuacja, podobnie w ostatnich meczach traciliśmy gole. Ważne jest jednak dla nas to, że strzeliliśmy dwie bramki.

– Kończycie ten rok zwycięstwem w Gliwicach, przełamując serię porażek.

Tak, dzisiejsze spotkanie było bardzo ważne. Wiedzieliśmy przed nim, że przegraliśmy trzy poprzednie mecze, i musieliśmy tym razem zwyciężyć tutaj, w domu – zakończył Słoweniec.

Kategoria: sport | Autor: | Data: 15 grudnia 2019